“Peugeot 5008 PureTech oferuje oszczędny w paliwie i łatwy w prowadzeniu silnik benzynowy, który jest idealny zarówno do codziennego użytku, jak i dłuższych podróży. Przestronna karoseria SUV z trzema rzędami siedzeń zapewnia dużo miejsca dla pasażerów i bagażu. Komfortowe wnętrze i dobra widoczność przyczyniają się do bezpiecznego i przyjemnego doświadczenia jazdy. Wszechstronny i praktyczny samochód dla tych, którzy pragną elastyczności i stylu.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Skoda Superb ma następujące specyfikacje:
2023
Rok modelowy
7 752 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Komentarz
Stanu akumulatora nie udało się określić – często dlatego, że samochód jest nowy lub producent nie zezwala na dostęp do danych. Samochód przeszedł standardową jazdę próbną, został naładowany i sprawdzony.
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Ogrzewanie postojowe z pilotem, niesprawne. Zapalona kontrolka serwisowa
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Liczne odpryski. Odpryski na przedniej szybie poza polem widzenia. Luźna plastikowa osłona pod samochodem
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Ślady zwierząt futerkowych, futro/zapach. Powierzchowne przetarcia tapicerki
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Zapasowa para opon, zużyta po przekątnej
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
7 mm
8 mm
7 mm
17" Aluminiowa obręcz
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
18" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Business Edition, Style
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Automatyczne przytrzymanie
Kamera cofania
Bluetooth
Czujniki martwego pola
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Fotel kierowcy z funkcją pamięci
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Zdalna blokada
Chowany hak holowniczy
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Oświetlenie kosza
Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania
Radio
Ogrzewanie kierownicy
Czujnik deszczu
Integracja ze smartfonem
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Adaptacyjny tempomat
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266168
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.