Skoda Scala

1.0 TSI 5dr
2023/141 270 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
Licytacja
Cena wywoławcza z VATem
79 000 SEK
Z kredytem samochodowym od673 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym170 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

8 sty, 09:33

Najważniejsze informacje

This Scala offers easy-to-drive and flexible everyday comfort with low consumption and smart technology. Newly inspected without remarks 2025-12-18. This is a worn car and we urge you to carefully read all text and remark images to get a clear picture of the car's condition.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Skoda Scala ma następujące specyfikacje:

2023

Rok modelowy

14 127 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Hałas z elektrycznego otwierania/zamykania klapy bagażnika. Pęknięcie w przedniej szybie. Kamera cofania pokazuje słaby obraz, uszkodzony pas bezpieczeństwa kierowcy

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych części plastikowych, ślady poprzedniego wyposażenia na zewnątrz, kilka uszkodzeń lakieru i wgnieceń

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Zniszczone wnętrze. Podsufitka, uszkodzona. Uszkodzone elementy wnętrza. Osłona przeciwsłoneczna nie jest dołączona. Uszkodzona klamka otwierania maski silnika, wadliwe działanie. Resztki lakieru wokół samochodu. Uszkodzona dźwignia zmiany biegów. Uszkodzone uszczelki. Osłona wokół kolumny kierownicy, wadliwe mocowanie

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Felgi na krawędzi samochodu podparte

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    8 mmCheckFilledIcon

    9 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon8 mm

    CheckFilledIcon9 mm

    16" Aluminiowa obręcz

  • 5 mmCheckFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon4 mm

    17" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

  • Grzałki silnika

  • Integracja ze smartfonem

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli2
  • Numer rejestracyjnyCPT93A
  • Rok modelowy2023
  • Miesiąc produkcjiwrzesień 2022
  • Odczyt licznika141 270 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaTMBER6NW2P3037507
  • Moc silnika (benzyna)110 KM (81 kW)
  • Maksymalna masa ładunku377 kg
  • Następna inspekcja przeprowadzona przez2027-12-31
  • Ciężar użytkowy1 332 kg

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt