“This Scala offers easy-to-drive and flexible everyday comfort with low consumption and smart technology. Newly inspected without remarks 2025-12-18. This is a worn car and we urge you to carefully read all text and remark images to get a clear picture of the car's condition.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Skoda Scala ma następujące specyfikacje:
2023
Rok modelowy
14 127 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Hałas z elektrycznego otwierania/zamykania klapy bagażnika. Pęknięcie w przedniej szybie. Kamera cofania pokazuje słaby obraz, uszkodzony pas bezpieczeństwa kierowcy
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych części plastikowych, ślady poprzedniego wyposażenia na zewnątrz, kilka uszkodzeń lakieru i wgnieceń
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Zniszczone wnętrze. Podsufitka, uszkodzona. Uszkodzone elementy wnętrza. Osłona przeciwsłoneczna nie jest dołączona. Uszkodzona klamka otwierania maski silnika, wadliwe działanie. Resztki lakieru wokół samochodu. Uszkodzona dźwignia zmiany biegów. Uszkodzone uszczelki. Osłona wokół kolumny kierownicy, wadliwe mocowanie
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi na krawędzi samochodu podparte
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
9 mm
8 mm
9 mm
16" Aluminiowa obręcz
5 mm
4 mm
5 mm
4 mm
17" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Autohamowanie
Kamera cofania
Bluetooth
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Zdalna blokada
Chowany hak holowniczy
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Reflektory LED
Grzałki silnika
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Czujnik deszczu
Integracja ze smartfonem
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Adaptacyjny tempomat
Udostępnij
7265607
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.