“Furgon Skoda Praktik z 2011 roku z silnikiem diesla. Wyposażony m.in. w hak holowniczy. Niedawno przebadany i nie musi być badany aż do stycznia przyszłego roku. To jest wysłużony samochód, i zachęcamy do starannego zapoznania się ze wszystkimi tekstami i zdjęciami uwag, aby uzyskać jasny obraz stanu pojazdu.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Skoda Praktik ma następujące specyfikacje:
2011
Rok modelowy
10 904 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Hałas podczas jazdy
Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym zakresie mogą pojawić się droższe serwisy. Zasięg na napędzie elektrycznym jest gorszy niż w momencie zakupu samochodu.
Komentarz
Bromsbelägg bak bör bytas inom 6 månader, Broms höger bak, anliggande. Rost på bromsskivor bak som inte påverkar bromsverkan. Bromssköld höger bak rost skadad
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zapalona kontrolka serwisowa. Podgrzewanie fotela kierowcy nie działa. Hałas z przodu pojazdu nie jest zlokalizowany
Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Odpryski na przedniej szybie niewidoczne. Zarysowany dach, kilka odprysków od kamieni, odpryski na drzwiach i rysy, kilka plam rdzy, samochód częściowo ponownie lakierowany, z kilkoma niedbale wykonanymi pracami, nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych, usunięte kolce z opon z kolcami
Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady. W samochodzie panuje nieprzyjemny zapach. Wnętrze jest zużyte. Podsufitka brudna. Kilka plam, wgnieceń i otarć w przestrzeni bagażowej. Przycisk podnośnika elektrycznego jest zablokowany
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Opona z kolcami to opona z kolcami, z których usunięto kolce
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
3 mm
4 mm
4 mm
3 mm
15" Obręcz z blachy stalowej
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
15" Bez obręczy
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wyjmowany hak holowniczy
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Zdalna blokada
Grzałki silnika
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
AC
Udostępnij
7266048
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.