“Skoda Octavia Scout z 2012 roku z silnikiem diesla oferuje solidne i stabilne doświadczenie prowadzenia dostosowane do zmiennych warunków drogowych. Jest wyposażona w hak holowniczy i napęd na cztery koła, co zapewnia dodatkową elastyczność i dobrą przejezdność przez cały rok. Kabina jest praktyczna i przestronna, skupiając się na funkcjonalności i użyteczności. Model, który łączy niezawodność, codzienną użyteczność i cechy przystosowane do jazdy w terenie.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Skoda Octavia Scout ma następujące specyfikacje:
2012
Rok modelowy
17 855 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Hałas sprzęgła/koła zamachowego
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Błąd piksela na wyświetlaczu blokady alkoholowej. Świeci się kontrolka serwisowa. Uszkodzone gniazdo grzałki silnika. Pęknięta przednia szyba w polu widzenia. Spryskiwacz tylnej szyby niesprawny. Brak kluczyka do drążków ładunkowych. Uszkodzone lewe przednie światło przeciwmgielne
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Odprysk na przedniej szybie w polu widzenia. Kondensacja na lewym tylnym świetle. Ślady poprzednich dekoracji. Kilka plam rdzy. Dużo rys dookoła samochodu
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady. Ekran chroniący prywatność nie jest dołączony
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Zdrapane felgi do opon zapasowych
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
5 mm
7 mm
5 mm
16" Aluminiowa obręcz
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
17" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
blokady alkoholowe
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Wyjmowany hak holowniczy
CD stereo
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
łuki załadunkowe
Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe
Grzałki silnika
Tylne czujniki parkowania
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Ogrzewanie tylnego siedzenia
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Światło ksenonowe
4WD
Udostępnij
7266729
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.