Skoda Octavia

G-TEC 1.5 TSI Combi
2023/140 190 km/Metan/Automatyczna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
Licytacja
Cena startowa z VATem
85 000 SEK
Z kredytem samochodowym od724 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym170 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

21 sty, 09:19

Najważniejsze informacje

Skoda Octavia kombi z 2023 roku z automatem i silnikiem gazowym. Dobrze wyposażona m.in. w kamerę tylną, system bezkluczykowego uruchamiania, systemy asystujące i hak holowniczy. Nowo zbadana i nie musi być badana aż do listopada 2027 roku.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Skoda Octavia ma następujące specyfikacje:

2023

Rok modelowy

14 019 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Uszkodzony pas bezpieczeństwa kierowcy i pasażera

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Kilka wgnieceń. Odprysk na przedniej szybie w polu widzenia. Uszkodzony pasek gumowy wokół przedniej szyby. Ślady poprzednich dekoracji. Uszkodzona plastikowa osłona pod samochodem. Niewielkie pęknięcie w obudowie prawego lusterka

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

StarIcon

Najlepszy stan

Komentarz

Brak uwag.

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Felgi w samochodzie mają podparcie krawędzi. Uszkodzony lakier na feldze. Różne marki opon zapasowych, para opon zapasowych, zużyte po przekątnej

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    6 mmCheckFilledIcon

    8 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon8 mm

    16" Aluminiowa obręcz

  • 5 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    16" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

  • Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe

  • Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania

  • Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym

  • Integracja ze smartfonem

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli2
  • Numer rejestracyjnyJHO963
  • Rok modelowy2023
  • Miesiąc produkcjiczerwiec 2022
  • Odczyt licznika140 190 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaTMBJH8NX8PY006304
  • Moc silnika (gaz)131 KM (96 kW)
  • Maksymalna masa ładunku386 kg
  • Następna inspekcja przeprowadzona przez2027-11-30
  • Ciężar użytkowy1 502 kg

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt