“Skoda Octavia kombi z 2022 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem diesla. Bogato wyposażona w między innymi kamerę cofania, system bezkluczykowego uruchamiania, system wspomagania i hak holowniczy. Samochód nie musi być badany do października przyszłego roku.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Skoda Octavia ma następujące specyfikacje:
2022
Rok modelowy
5 335 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Hałas z paska napędowego
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Pęknięta przednia szyba poza polem widzenia
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Uszkodzona plastikowa osłona pod samochodem, kilka odprysków kamieni, odprysków na drzwiach i zarysowań. Kilka uszkodzeń lakieru. Ślady poprzednich dekoracji
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wewnątrz kilka rys, plam i śladów
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi na krawędzi samochodu podparte
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
8 mm
6 mm
8 mm
16" Aluminiowa obręcz
3 mm
3 mm
5 mm
3 mm
16" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Automatyczne przytrzymanie
Kamera cofania
Bluetooth
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Zdalna blokada
Chowany hak holowniczy
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Radio
Ogrzewanie kierownicy
Czujnik deszczu
Integracja ze smartfonem
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Antypoślizgowy
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266349
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.