“2022 Skoda Octavia kombi z automatem i silnikiem benzynowo-elektrycznym. Bogato wyposażona w takie elementy jak kamera tylna, system bezkluczykowego uruchamiania, systemy asystujące i aktywny tempomat. Samochód nie musi być badany aż do czerwca przyszłego roku.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Skoda Octavia ma następujące specyfikacje:
2022
Rok modelowy
11 775 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Stopień
Komentarz
Akumulator ma bardzo dużą pojemność. Zasięg jest porównywalny z oryginalnym zasięgiem samochodu, ładowanie jest szybkie, a wydajność pozostaje wysoka nawet w niskich temperaturach. Akumulator charakteryzuje się długą żywotnością.
Certyfikat
Akumulatory z tej serii mają znacznie mniejszą pojemność. Mniejszy zasięg i wolniejsze ładowanie, szczególnie w chłodne dni.
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Napęd działa prawidłowo, ale zasięg jest nieznacznie ograniczony.
Komentarz
Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkan
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Serwis wkrótce. Pęknięta przednia szyba niewidoczna
Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Odpryski na przedniej szybie w polu widzenia. Kilka uszkodzeń lakieru, kilka odprysków i zarysowań. Samochód został częściowo ponownie polakierowany. Widoczne pęknięcie lakieru na prawym progu. Widoczne przecieki na prawym tylnym błotniku po ponownym lakierowaniu
Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Niektóre luźne/uszkodzone elementy wnętrza. Uszkodzony panel prawych tylnych drzwi. Osłona przeciwsłoneczna nie jest dołączona
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi samochodu są wgniecione. Jedna opona jest uszkodzona
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
7 mm
8 mm
7 mm
17" Aluminiowa obręcz
6 mm
3 mm
6 mm
2 mm
17" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Automatyczne przytrzymanie
Autohamowanie
Kamera cofania
Bluetooth
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Radio
Ogrzewanie kierownicy
Czujnik deszczu
Integracja ze smartfonem
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Adaptacyjny tempomat
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266321
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.