“Skoda Kodiaq, który oferuje mocny silnik o mocy 190KM i bezpieczne doświadczenie jazdy z napędem na cztery koła. Przestronna kabina i wysoka pozycja siedzenia zapewniają dobry komfort zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów. Bogato wyposażony w kamerę parkingową i hak holowniczy dla zwiększonej funkcjonalności w codziennym życiu. Wszechstronny i praktyczny SUV, który sprawdza się zarówno w życiu rodzinnym, jak i podczas dłuższych podróży.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Skoda Kodiaq ma następujące specyfikacje:
2021
Rok modelowy
16 446 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Hałas sprzęgła/koła zamachowego
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Zniszczona przednia szyba. Kilka plam rdzy. Luźna plastikowa osłona pod samochodem
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Uszkodzenie lakieru na feldze. Brak szpilek w oponach zimowych
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
17" Aluminiowa obręcz
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
18" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Business
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Automatyczne przytrzymanie
Autohamowanie
Kamera cofania
Bluetooth
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Fotel kierowcy z funkcją pamięci
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Zdalna blokada
Chowany hak holowniczy
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Radio
Ogrzewanie kierownicy
Czujnik deszczu
Integracja ze smartfonem
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267091
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.