Skoda Kodiaq

2.0 TSI 4X4, Business
2021/164 460 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
133 500 SEK
Wiodąca oferta w euro12 530 EUR
Z kredytem samochodowym od1 137 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym266 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

26 sty, 11:22

Najważniejsze informacje

Skoda Kodiaq, który oferuje mocny silnik o mocy 190KM i bezpieczne doświadczenie jazdy z napędem na cztery koła. Przestronna kabina i wysoka pozycja siedzenia zapewniają dobry komfort zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów. Bogato wyposażony w kamerę parkingową i hak holowniczy dla zwiększonej funkcjonalności w codziennym życiu. Wszechstronny i praktyczny SUV, który sprawdza się zarówno w życiu rodzinnym, jak i podczas dłuższych podróży.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Skoda Kodiaq ma następujące specyfikacje:

2021

Rok modelowy

16 446 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Hałas sprzęgła/koła zamachowego

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Zniszczona przednia szyba. Kilka plam rdzy. Luźna plastikowa osłona pod samochodem

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Uszkodzenie lakieru na feldze. Brak szpilek w oponach zimowych

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    6 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    17" Aluminiowa obręcz

  • 4 mmCheckFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    CheckFilledIcon4 mm

    18" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Business

  • Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe

  • Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania

  • Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym

  • Integracja ze smartfonem

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli1
  • Numer rejestracyjnyFBC76K
  • Rok modelowy2021
  • Miesiąc produkcjimarzec 2021
  • Odczyt licznika164 460 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaTMBLE9NS2M8047955
  • Moc silnika (benzyna)190 KM (140 kW)
  • Maksymalna masa ładunku495 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)6,7 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)154 g/km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt