“Ten dobrze wyposażony Kodiaq oferuje pewny dostęp z napędem na cztery koła i stabilny komfort niezależnie od nawierzchni drogi. Łączy przestronną elastyczność z nowoczesną technologią i eleganckim designem, co sprawia, że każda wyprawa jest zarówno łatwa, jak i inspirująca. Niedawno przeszła przegląd bez uwag w dniu 2026-01-12. Samochód ma uwagi, które należy omówić w warsztacie.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Skoda Kodiaq ma następujące specyfikacje:
2020
Rok modelowy
17 267 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Akumulator w samochodzie jest uszkodzony. Hałas sprzęgła/koła zamachowego
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Adaptacyjny tempomat nie działa. Podgrzewanie fotela kierowcy nie działa. Brak kluczyka do drążków ładunkowych
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Nieprawidłowe ustawienie prawego progu, ślady poprzednich dekoracji, nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych. Uszkodzona plastikowa osłona pod silnikiem
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Ślady zwierząt futerkowych, futro/zapach. Zadrapanie na kierownicy. Bagażnik, elementy wnętrza uszkodzone. Ekran prywatności nie jest dołączony
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak klucza do zamka obręczowego
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
17" Aluminiowa obręcz
2 mm
4 mm
3 mm
4 mm
18" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Businesspaket Läder
Antypoślizgowy
Kamera cofania
Bluetooth
Lusterka elektryczne
Zdalna blokada
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
Automatyczne przytrzymanie
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Chowany hak holowniczy
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
łuki załadunkowe
Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania
Ogrzewanie kierownicy
Integracja ze smartfonem
Funkcja start/stop
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
System dźwiękowy Canton
Pakiet biznesowy Skóra
Przeciągnij pakiet
4WD
Udostępnij
7265692
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.