“Ten Tarraco w pięcioosobowej konfiguracji oferuje pewny dostęp i stabilne wrażenia z jazdy z dużą ilością miejsca zarówno na codzienne użytkowanie, jak i podróże. Łączy komfort, mocne wrażenia z silnika diesla i praktyczną elastyczność w stylowym i łatwym w prowadzeniu pakiecie. Samochód nie musi być poddawany przeglądowi aż do marca przyszłego roku.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Seat Tarraco ma następujące specyfikacje:
2022
Rok modelowy
19 293 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Hałas z paska napędowego. Przycisk startu luźny/zacinający się, wymaga kilkukrotnego naciśnięcia, aby zareagować
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Ojämn slitageyta på bromsskivor fram
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Kilka otworów drzwiowych. Brak listwy na lewych tylnych drzwiach. Ślady poprzednich dekoracji
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Zapasowa para opon, zużyta po przekątnej
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
17" Aluminiowa obręcz
2 mm
4 mm
2 mm
4 mm
19" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
FR Parkeringsvärmare
AC
Antypoślizgowy
Kamera cofania
Bluetooth
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
GPS
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Ogrzewanie tylnego siedzenia
Adaptacyjny tempomat
blokady alkoholowe
Antypoślizgowy
Automatyczne przytrzymanie
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Elektrycznie sterowany fotel kierowcy
Fotel kierowcy z funkcją pamięci
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
ISOFIX z tyłu
łuki załadunkowe
Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Ogrzewanie kierownicy
Integracja ze smartfonem
Funkcja start/stop
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
4WD
Udostępnij
7265951
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.