Sprzedany
Licytacja zamknięta
“Seat Alhambra z 2015 roku z silnikiem benzynowym. Wyposażony między innymi w otwierany dach panoramiczny i hak holowniczy.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Seat Alhambra II ma następujące specyfikacje:
2015
Rok modelowy
14 941 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Vibrerar vid inbromsning. Knapp för elektrisk handbroms ur funktion, går ej att koppla ur handbroms manuellt
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Hałas przy otwieraniu/zamykaniu klapy bagażnika. Lewe lusterko składane elektrycznie niesprawne. Spryskiwacz tylnej szyby niesprawny. Spryskiwacz spryskiwaczy działa bez zarzutu
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Odprysk na przedniej szybie poza polem widzenia. Zadrapania na górnym świetle stopu. Kilka plam rdzy, kilka uszkodzeń lakieru i rys. Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych. Samochód został częściowo ponownie polakierowany. Występuje różnica w odcieniu lakieru. Kilka napraw lakierniczych z użyciem szpilek w niewłaściwym kolorze. Zużyta tylna szyba
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Kilka luźnych/uszkodzonych elementów wnętrza. W zestawie osłona przeciwsłoneczna. Niedostateczne zamocowanie paska uszczelniającego w komorze silnika. Wyciek płynu do spryskiwaczy w bagażniku. Kilka uszkodzonych dywaników. Zwijacz środkowego tylnego siedzenia niesprawny. Zwijacz fotela pasażera niesprawny. Wszystkie kratki wentylatora działają powoli
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Zapasowa para opon, zużyta po przekątnej
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
4 mm
5 mm
7 mm
7 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
16" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Automatyczne przytrzymanie
Wejście AUX
Bluetooth
Elektryczna klapa tylna
Elektrycznie sterowane drzwi przesuwne po prawej stronie
Elektrycznie sterowane drzwi przesuwne po lewej stronie
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
Chowany hak holowniczy
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Otwierany dach panoramiczny
Aktywny asystent parkowania
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266703
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.