Sprzedany

Seat Alhambra II

Alhambra 1.4 TSI Ecomotive
2015/149 410 km/Benzyna/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Oferta końcowa z VATem
79 500 SEK
Wiodąca oferta w euro7 520 EUR
Z kredytem samochodowym od677 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym145 000 SEK

Licytacja zamknięta

Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja została zamknięta o godz:

25 sty, 17:41

Najważniejsze informacje

Seat Alhambra z 2015 roku z silnikiem benzynowym. Wyposażony między innymi w otwierany dach panoramiczny i hak holowniczy.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Seat Alhambra II ma następujące specyfikacje:

2015

Rok modelowy

14 941 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Vibrerar vid inbromsning. Knapp för elektrisk handbroms ur funktion, går ej att koppla ur handbroms manuellt

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Hałas przy otwieraniu/zamykaniu klapy bagażnika. Lewe lusterko składane elektrycznie niesprawne. Spryskiwacz tylnej szyby niesprawny. Spryskiwacz spryskiwaczy działa bez zarzutu

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Odprysk na przedniej szybie poza polem widzenia. Zadrapania na górnym świetle stopu. Kilka plam rdzy, kilka uszkodzeń lakieru i rys. Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych. Samochód został częściowo ponownie polakierowany. Występuje różnica w odcieniu lakieru. Kilka napraw lakierniczych z użyciem szpilek w niewłaściwym kolorze. Zużyta tylna szyba

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Kilka luźnych/uszkodzonych elementów wnętrza. W zestawie osłona przeciwsłoneczna. Niedostateczne zamocowanie paska uszczelniającego w komorze silnika. Wyciek płynu do spryskiwaczy w bagażniku. Kilka uszkodzonych dywaników. Zwijacz środkowego tylnego siedzenia niesprawny. Zwijacz fotela pasażera niesprawny. Wszystkie kratki wentylatora działają powoli

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Zapasowa para opon, zużyta po przekątnej

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    4 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon7 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    16" Obręcz z blachy stalowej

  • 4 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    16" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

  • Elektrycznie sterowane drzwi przesuwne po prawej stronie

  • Elektrycznie sterowane drzwi przesuwne po lewej stronie

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli3
  • Numer rejestracyjnyNLF483
  • Rok modelowy2015
  • Miesiąc produkcjiczerwiec 2014
  • Odczyt licznika149 410 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaVSSZZZ7NZFV502539
  • Moc silnika (benzyna)150 KM (110 kW)
  • Maksymalna masa ładunku709 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)7,2 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)167 g/km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt