Certyfikowany
“The Renault ZOE 52 kWh 2020 is a smooth and efficient electric car that is perfect for both everyday commuting and longer trips. With good range, low operating costs and quiet operation, it provides a comfortable and easy-to-drive experience. The practical cabin and generous luggage space make it functional for both family and leisure. Modern technology and smart functions increase comfort. NOTE! The cost of battery rental is added by approximately SEK 1,000/month, and the agreement is signed upon delivery of the vehicle. If you have any further questions, please contact your local Renault dealer.”
Certyfikowany
Samochód ma mniej niż 8 lat
W dobrym stanie technicznym i funkcjonalnym
Stan licznika maks. 120 000 km
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Renault Zoe ma następujące specyfikacje:
2020
Rok modelowy
6 193 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Stopień
Komentarz
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy działa dobrze. Ślady oleju w komorze silnika nie są rzadkością.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Wielokrotne uszkodzenia lakieru
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Najlepszy stan
Komentarz
Brak uwag.
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
9 mm
8 mm
9 mm
15" Aluminiowa obręcz
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
16" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Zen Batterihyra
Antypoślizgowy
Automatyczne przytrzymanie
Wejście AUX
Bluetooth
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Oświetlenie kosza
Reflektory LED
Bezkluczykowe odblokowywanie drzwi
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Antypoślizgowy
Udostępnij
7264236
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.