“Samochód dostawczy Renault Trafic z 2016 roku z silnikiem diesla. Wyposażony m.in. w GPS i hak holowniczy.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Renault Trafic ma następujące specyfikacje:
2016
Rok modelowy
25 098 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Missljud vid inbromsning. Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas inom 6 månader, Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas inom 6 månaderBromsverkan Bra
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Pęknięta przednia szyba w polu widzenia
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Kilka odprysków kamieni, wgnieceń i zarysowań na drzwiach, Kilka wgnieceń/wgnieceń na drzwiach, Kilka uszkodzeń lakieru, Samochód ma zarysowania po polerowaniu i myciu
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady użytkowania. Wnętrze jest zużyte. Niektóre elementy wnętrza są luźne/uszkodzone
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
7 mm
7 mm
8 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
3 mm
7 mm
3 mm
7 mm
16" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Dubbelhytt
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Bluetooth
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
GPS
ISOFIX z tyłu
Tylne czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania
Radio
Czujnik deszczu
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
AC
Udostępnij
7263173
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.