“Niskoprzejechany Renault Master Pickup z mocnym silnikiem diesla o mocy 170 KM. Wyposażony m.in. w ogrzewanie postojowe i hak holowniczy. Niedawno sprawdzony i nie potrzebuje przeglądu aż do lutego 2027 roku.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Renault Master ma następujące specyfikacje:
2017
Rok modelowy
7 617 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Świeci się kontrolka Adblue, mimo że go napełniliśmy
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Bromsbelägg fram behöver bytas
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Blokada alkomatu, data serwisu minęła, wskazuje na konieczność naprawy. Pęknięta przednia szyba w polu widzenia. Przycisk OK na blokadzie alkomatu nie działa. Kamera cofania niesprawna. Wynik kontroli: 2X zatwierdzony 17.12.2025 r. - z uwagą. Wady: 2X BLOKADA BEZPIECZEŃSTWA PRZEDNIEJ MASKI SILNIKA (6.2.9) WYCIĘCIE (POWRÓT NIEBEZPIECZNY)
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Szyba przednia uszkodzona od odprysków kamieni. Drobne pęknięcia w lampie kierunkowskazu po lewej stronie, Kilka uszkodzeń lakieru i wgnieceń, Kilka odprysków kamieni i rys, Ślady poprzednich dekoracji, Nieprawidłowo zamocowane lewe światło pozycyjne na dachu. Brak tylnej klapy na lawecie
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady. Luźno zwisające przewody po stronie pasażera
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
8 mm
6 mm
8 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
4 mm
6 mm
4 mm
6 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Lågmilad Kranbil
Kamera cofania
Bluetooth
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
Radio
Czujnik deszczu
blokady alkoholowe
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Elektryczne szyby przednie
Stały hak holowniczy
Grzałki silnika
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Sprzęt mocujący
Funkcja start/stop
Wejście USB
Żuraw Fassi
AC
Udostępnij
7265393
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.