“Renault Kangoo z 2010 roku z silnikiem diesla. Wyposażony między innymi w dachowy luk załadunkowy i hak holowniczy.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Renault Kangoo ma następujące specyfikacje:
2010
Rok modelowy
40 101 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Sprzęgło załącza się wysoko. Niewielki wyciek oleju. Silnik pracuje nieco nierówno, gdy samochód jest zimny
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Radio niesprawne. Radioodtwarzacz CD niesprawny. Wentylator wnętrza niesprawny. Klimatyzacja niesprawna. Klakson niesprawny. Oświetlenie tablicy rejestracyjnej niesprawne. Zamki lewy i tylny, nie można ich otworzyć kluczykiem, ale działają z pilotem. Skroplona woda na lewych reflektorach. Klamka paska z lewej strony zacina się. Brak plastikowego odpływu wody na przedniej szybie z prawej strony
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Odpryski na przedniej szybie. Pęknięcie w tylnym świetle z prawej strony. Kilka uszkodzeń lakieru, odprysków i zarysowań. Kilka plam rdzy, ślady po poprzednich dekoracjach
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Tapicerka jest brudna. Tapicerka uszkodzona z przodu po lewej stronie
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
5 mm
7 mm
6 mm
7 mm
15" Obręcz z blachy stalowej
6 mm
3 mm
6 mm
3 mm
15" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Lasttaklucka
CD stereo
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
AC
Udostępnij
7265878
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.