Sprzedany
Licytacja zamknięta
Pomożemy Ci znaleźć podobny samochód. Możesz utworzyć zapisane wyszukiwanie i otrzymywać powiadomienia, gdy podobne samochody zostaną sprzedane.
“Ten furgon Renault Kangoo z 2018 roku oferuje niezawodny i oszczędny silnik diesla, który doskonale nadaje się do pracy i codziennego użytku. Zbadany do 2026-09-30.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Renault Kangoo ma następujące specyfikacje:
2018
Rok modelowy
18 517 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Hałas pedału sprzęgła
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Bromsbelägg fram bör bytas inom 6 månader
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Matowe szkło reflektora. Zapalona kontrolka serwisowa. Pęknięta przednia szyba, której nie widać. Niesprawne oświetlenie tablicy rejestracyjnej. Niesprawny przycisk świateł awaryjnych
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Kilka plam rdzy, ślady poprzednich dekoracji. Brak jednego kołpaka. Kilka pęknięć w asfalcie. Zablokowane drzwi boczne. Brak klapy na ucho haka holowniczego z tyłu
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze posiada liczne rysy, plamy i ślady
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
4 mm
6 mm
4 mm
6 mm
15" Obręcz z blachy stalowej
1 mm
1 mm
1 mm
1 mm
15" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Bluetooth
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Zdalna blokada
Grzałki silnika
Tylne czujniki parkowania
Radio
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wejście USB
AC
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266593
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.