“Renault Kangoo z 2013 roku z silnikiem diesla oferuje praktyczne doświadczenie jazdy dostosowane do pracy. Jego kompaktowy rozmiar sprawia, że łatwo nim manewrować nawet w wąskich przestrzeniach. Wygodny pojazd transportowy, który doskonale nadaje się do codziennych zadań i użytku zawodowego.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Renault Kangoo ma następujące specyfikacje:
2013
Rok modelowy
20 188 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Bromsskivor fram och bak rostskadade, bör bytas
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zamek zdalny można zablokować, ale nie odblokować. Zamek zdalny, przyciski uszkodzone. Luźne łożysko lewego przedniego koła. Pęknięta sprężyna prawego przedniego koła. Luźne mocowanie osłony przegubu napędowego z przodu po lewej stronie. Hałasujące łożysko przedniego koła. Niesprawne oświetlenie tablicy rejestracyjnej. Lewy zamek, uszkodzony. Tylny zamek, uszkodzony. Centralny zamek nie działa, Akumulator uszkodzony, nie ładuje się
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Odprysk na przedniej szybie w polu widzenia. Odprysk na przedniej szybie poza polem widzenia. Liczne plamy rdzy
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Zniszczone wnętrze. Podsufitka brudna. Kilka plam, wgnieceń i otarć w przestrzeni bagażowej
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
9 mm
7 mm
7 mm
15" Obręcz z blachy stalowej
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
15" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Bluetooth
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Wejście USB
AC
Udostępnij
7265682
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.