“A 2021 Renault Kangoo Maxi pojazd transportowy z silnikiem diesla. Wyposażony między innymi w kamerę tylnego widoku i hak holowniczy.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Renault Kangoo ma następujące specyfikacje:
2021
Rok modelowy
39 723 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Zużyte mocowania silnika
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Vibrerar vid inbromsning
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Pęknięta przednia szyba w polu widzenia. Kierownica lekko krzywa. Radio/CD doposażone. Kondensacja pary wodnej na ekranie radia
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Uszkodzony przedni zderzak. Uszkodzone lewe lusterko boczne. Ślady poprzednich dekoracji. Kilka odprysków kamieni, odprysków na drzwiach i zarysowań. Kilka plam rdzy. Niewielkie uszkodzenia lakieru
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma kilka rys, plam i otarć. Kierownica jest zużyta. Ślady poprzedniego wyposażenia
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
3 mm
6 mm
3 mm
15" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Kamera cofania
CD stereo
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
Tylne czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Radio
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
AC
Udostępnij
7266715
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.