Renault Kadjar

1.2 TCe, Zen
2017/117 060 km/Benzyna/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Cena startowa z VATem
52 000 SEK
Z kredytem samochodowym od443 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym105 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

27 sty, 18:27

Najważniejsze informacje

SUV Renault Kadjar z 2017 roku z silnikiem benzynowym. Wyposażony m.in. w system bezkluczykowego uruchamiania i hak holowniczy.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Renault Kadjar ma następujące specyfikacje:

2017

Rok modelowy

11 706 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Mata izolacyjna na ścianie torpedy uszkodzona

Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym zakresie mogą pojawić się droższe serwisy. Zasięg na napędzie elektrycznym jest gorszy niż w momencie zakupu samochodu.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Zwijacz fotela kierowcy niesprawny. Elektrycznie składane lusterka niesprawne. Radio niesprawne

Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Uszkodzona plastikowa osłona pod samochodem. Kilka zarysowań i uszkodzeń lakieru. Uszkodzone wykończenie lewych tylnych drzwi

Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Niektóre luźne/uszkodzone elementy wnętrza. Doposażony system multimedialny

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak zaślepki. Otarcia felgi od koła zapasowego, para kół zapasowych, zużyte po przekątnej

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    6 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon7 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    16" Aluminiowa obręcz

  • 2 mmErrorFilledIcon

    3 mmCheckFilledIcon

    ErrorFilledIcon2 mm

    CheckFilledIcon3 mm

    17" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Zen

  • Grzałki silnika

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli3
  • Numer rejestracyjnyOHP011
  • Rok modelowy2017
  • Miesiąc produkcjipaździernik 2016
  • Odczyt licznika117 060 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaVF1RFE00556760365
  • Moc silnika (benzyna)131 KM (96 kW)
  • Maksymalna masa ładunku422 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)5,6 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)126 g/km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt