Renault Captur

1.2 TCe, Dynamique Reparationsobjekt
2016/182 960 km/Benzyna/Automatyczna
WarningIcon

Obiekt do naprawy

InfoIcon
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
39 500 SEK
Wiodąca oferta w euro3 660 EUR
Z kredytem samochodowym od336 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym107 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

7 sty, 19:22

Stała cena
Stała cena z VATem
99 500 SEK
Z kredytem samochodowym od848 SEK / miesiąc
Stała cena w euro9 200 EUR
Cena w salonie samochodowym107 000 SEK

Cena stała zamyka się o godz:

5 sty, 19:18

Najważniejsze informacje

A Renault Captur hatchback from 2016 with a petrol engine. Equipped with, among other things, a keyless start system. NOTE! Due to the car's shortcomings, all technology and equipment have not been fully functionally tested and cannot be expected to work. The car is being sold as a repair item and must be picked up by transport. The car is not drivable, needs to be winched and/or towed from the location at the buyer's expense.

WarningIcon

Obiekt do naprawy

Oznacza to, że obiekt ma poważne błędy/braki , które powodują:

  • Ważne jest, aby uważnie przeczytać opis i uwagi, aby ocenić stan przedmiotu.

  • Oczekiwania co do funkcji obiektu powinny być bardzo niskie, nawet w odniesieniu do części, które nie zostały wyraźnie wskazane.

Tego typu obiekty są odpowiednie wyłącznie dla nabywców, którzy są w stanie i chcą przeprowadzić gruntowne remonty.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Renault Captur ma następujące specyfikacje:

2016

Rok modelowy

18 296 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

AlertIcon

Obiekt do naprawy

Komentarz

Zbiornik płynu do spryskiwaczy. Korek uszkodzony/brakujący. Niewielki wyciek oleju. Tylne hamulce sprawiają, że jazda samochodem jest niebezpieczna

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

AlertIcon

Wymagane działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Bromsbelägg och bromsbackar bak behöver bytas, Bromsverkan, otillräcklig. Se anmärkning. Parkeringsbroms ur funktion. Bromsbelägg lossnat från backen vänster bak

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

AlertIcon

Obiekt do naprawy

Komentarz

Zużyte przednie pióra wycieraczek

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Zniszczona przednia szyba. Kilka wgnieceń, odprysków kamieni, odprysków na drzwiach i zarysowań

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    4 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    16" Aluminiowa obręcz

  • 4 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    17" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Dynamique Reparationsobjekt

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli5
  • Numer rejestracyjnyNXN851
  • Rok modelowy2016
  • Miesiąc produkcjimaj 2016
  • Odczyt licznika182 960 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaVF12RAU1D55435054
  • Moc silnika (benzyna)118 KM (87 kW)
  • Maksymalna masa ładunku354 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)5,5 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)125 g/km

Obiekt

Visby

Adres:

Österväg 31

62145 Visby

BackToTopIcon
ContactIconKontakt