“Ten Captur to łatwy w prowadzeniu i zwrotny SUV z efektywnym silnikiem i nowoczesną technologią. Łączy elegancki design z wygodnym komfortem i inteligentnymi funkcjami, które sprawiają, że każda podróż jest zarówno prosta, jak i inspirująca. Samochód nie musi być rejestrowany aż do kwietnia przyszłego roku.”
Ta strona Renault Captur ma następujące specyfikacje:
2024
2 396 mile szwedzkie
Pęknięcie w przedniej szybie
Uszkodzenie tylnego zderzaka
Otarcia i drobne zarysowania przy wejściu, a także sporadyczne rysy na kierownicy, panelu lub siedzeniach są normalne.
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
17" Obręcz z blachy stalowej
Equilibre
7266670