Ram RAM 1500

RAM 1500 V6 eTorque 4x4, BigHorn Drag
2023/12 820 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
250 500 SEK
Wiodąca oferta w euro23 310 EUR
Z kredytem samochodowym od2 134 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym850 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

14 sty, 10:25

Najważniejsze informacje

The 2023 RAM 1500 V6 eTorque 4x4 is a powerful and robust pickup with four-wheel drive that gets you there safely regardless of the surface. Strong V6 engine with eTorque mild hybrid provides both good power and smooth response. Generous cargo space and high towing capacity make it perfect for work, leisure and long adventures. Comfortable interior, modern features and clear American character provide both function and driving pleasure in a balanced package.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Ram RAM 1500 ma następujące specyfikacje:

2023

Rok modelowy

1 282 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Zapalona kontrolka ciśnienia w oponach. Kondensacja w reflektorach

Technologia jest w pełni funkcjonalna.

BodyIcon

Nadwozie

StarIcon

Najlepszy stan

Komentarz

Różnica w odcieniu przedniego zderzaka

Kilka odprysków kamieni i sporadyczne stukanie drzwiami jest normalne. Zdarzają się zarysowania na felgach.

InteriorIcon

Wnętrze

StarIcon

Najlepszy stan

Komentarz

Brak uwag.

Otarcia i drobne zarysowania przy wejściu, a także sporadyczne rysy na kierownicy, panelu lub siedzeniach są normalne.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    8 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon8 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    18" Aluminiowa obręcz

  • 8 mmCheckFilledIcon

    8 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon8 mm

    CheckFilledIcon8 mm

    18" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

BigHorn Drag

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli1
  • Numer rejestracyjnyJYE60B
  • Rok modelowy2023
  • Odczyt licznika12 820 km
  • Pierwsza data uruchomienia w Szwecji2024-10-20

Dane techniczne

  • Numer podwozia1C6RRFFG0PN584831
  • Moc silnika (benzyna)309 KM (227 kW)
  • Maksymalna masa ładunku675 kg
  • Następna inspekcja przeprowadzona przez2026-05-31
  • Ciężar użytkowy2 455 kg

Obiekt

Kungälv (Ellesbo)

Adres:

Ellesbovägen 150

44290 Kungälv

BackToTopIcon
ContactIconKontakt