“The 2023 RAM 1500 V6 eTorque 4x4 is a powerful and robust pickup with four-wheel drive that gets you there safely regardless of the surface. Strong V6 engine with eTorque mild hybrid provides both good power and smooth response. Generous cargo space and high towing capacity make it perfect for work, leisure and long adventures. Comfortable interior, modern features and clear American character provide both function and driving pleasure in a balanced package.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Ram RAM 1500 ma następujące specyfikacje:
2023
Rok modelowy
1 282 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zapalona kontrolka ciśnienia w oponach. Kondensacja w reflektorach
Technologia jest w pełni funkcjonalna.
Nadwozie
Najlepszy stan
Komentarz
Różnica w odcieniu przedniego zderzaka
Kilka odprysków kamieni i sporadyczne stukanie drzwiami jest normalne. Zdarzają się zarysowania na felgach.
Wnętrze
Najlepszy stan
Komentarz
Brak uwag.
Otarcia i drobne zarysowania przy wejściu, a także sporadyczne rysy na kierownicy, panelu lub siedzeniach są normalne.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
7 mm
8 mm
7 mm
18" Aluminiowa obręcz
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
18" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
BigHorn Drag
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Wejście AUX
Kamera cofania
Bluetooth
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Elektrycznie sterowany fotel kierowcy
Tempomat
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Bezkluczykowy system dostępu
Radio
Ogrzewanie kierownicy
Czujnik deszczu
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wejście USB
4WD
Udostępnij
7266422
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.