“Ten samochód sportowy 911/991 Carrera 4 GTS Targa ma niewielki przebieg i łączy ikoniczny design z angażującym doświadczeniem jazdy oraz pewną precyzją. Oferuje dynamiczną równowagę między mocą, komfortem a techniczną sofisticacją, co sprawia, że każda podróż jest zarówno ekscytująca, jak i niezapomniana. Nowo zbadany i nie wymaga przeglądu aż do lutego przyszłego roku.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Porsche 991 ma następujące specyfikacje:
2017
Rok modelowy
2 358 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zapalona kontrolka serwisowa. Nakrętki centralne mają uszkodzoną powłokę lakierniczą
Technologia jest w pełni funkcjonalna.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych. Samochód ma folię ochronną na przednich elementach nadwozia i wokół nadkoli, która w niektórych miejscach odpadła. Rysy na przedniej szybie. Kondensacja pary wodnej w tylnych światłach i lewych kierunkowskazach. Pozostałości naklejek
Kilka odprysków kamieni i sporadyczne stukanie drzwiami jest normalne. Zdarzają się zarysowania na felgach.
Wnętrze
Najlepszy stan
Komentarz
Brak uwag.
Otarcia i drobne zarysowania przy wejściu, a także sporadyczne rysy na kierownicy, panelu lub siedzeniach są normalne.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
2 mm
1 mm
2 mm
1 mm
20" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Sport Chrono PASM
Antypoślizgowy
Bluetooth
CD stereo
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
GPS
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Elektryczne szyby przednie
Fotel kierowcy z funkcją pamięci
Elektryczny fotel pasażera
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Tylne czujniki parkowania
Funkcja start/stop
Wejście USB
Pakiet oświetlenia wewnętrznego
Elektroniczna kontrola tłumienia PASM
Zestaw zasilający Carrera
Dynamiczna pamięć masowa silnika PADM
Pakiet Sport Chrono Plus
Wysokiej klasy system dźwiękowy
Ksenony plus dynamiczne światła doświetlające zakręty
4WD
18-kierunkowy fotel sportowy Plus z napędem elektrycznym
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266572
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.