“Niski przebieg Peugeot Partner z 2012 roku z silnikiem diesla. Wyposażony m.in. w meble warsztatowe. Nowo skontrolowany bez uwag 2026-01-13.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Peugeot Partner ma następujące specyfikacje:
2012
Rok modelowy
4 888 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Hałas z przodu pojazdu podczas jazdy po nierównych drogach. Pęknięta przednia szyba poza polem widzenia. Jeden kluczyk uszkodzony, brak klucza surowego. Zamek klapy bagażnika uszkodzony
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Gumowa listwa uszkodziła lewe przednie drzwi. Kilka uszkodzeń lakieru, odpryski kamienia, pęknięcia i zarysowania na drzwiach. Kilka plam rdzy, ślady poprzednich dekoracji. Wnikliwy brud w lakier. Dach pokryty folią, uszkodzony. Brak możliwości otwarcia tylnych drzwi
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze posiada liczne rysy, plamy i ślady
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
4 mm
6 mm
4 mm
15" Obręcz z blachy stalowej
7 mm
2 mm
7 mm
3 mm
15" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Lågmilad Verkstadsinredning
Antypoślizgowy
CD stereo
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Zdalna blokada
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Warsztaty inr.
AC
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266366
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.