- Liczba poprzednich właścicieli4
- Rok modelowy2017
- Pierwsza data uruchomienia w Szwecji2017-06-21
- Skrzynia biegówManualna
- Liczba miejsc0
- Kolorbiały
- Gwarancja na nowy samochódNie badano
- Gwarancja na uszkodzenia wagonuNie badano
- Roczna opłata podatkowa1520 SEK
- Moc silnika (diesel)99 KM (73 kW)
- Maksymalna masa ładunku0 kg
- Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (diesel)4,6 l/100 km
- Emisja CO2 (olej napędowy)119 g/km
- Następna inspekcja przeprowadzona przez2026-02-28
- Ciężar użytkowy0 kg
- Waga podatkowa0 kg
- Całkowita masa pojazdu0 kg
- Długość4 380 mm
- Szerokość1 810 mm
- Wysokość1 918 mm
Inne informacje
- Sprzedawane w SzwecjiTak
- Można eksportowaćTak
- VAT podlegający odliczeniuNIE