- Liczba poprzednich właścicieli3
- Rok modelowy2018
- Miesiąc produkcjipaździernik 2017
- Pierwsza data uruchomienia w Szwecji2017-12-22
- Skrzynia biegówManualna
- Liczba miejsc0
- Kolorczarny
- Gwarancja na nowy samochódNie badano
- Gwarancja na uszkodzenia wagonuNie badano
- Roczna opłata podatkowa2563 SEK
- Moc silnika (diesel)122 KM (90 kW)
- Maksymalna masa ładunku0 kg
- Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (diesel)5,3 l/100 km
- Emisja CO2 (olej napędowy)139 g/km
- Następna inspekcja przeprowadzona przez2026-03-31
- Ciężar użytkowy0 kg
- Waga podatkowa0 kg
- Całkowita masa pojazdu0 kg
- Długość4 959 mm
- Szerokość1 920 mm
- Wysokość1 940 mm
Inne informacje
- Sprzedawane w SzwecjiTak
- Można eksportowaćTak
- VAT podlegający odliczeniuNIE