“Furgon Peugeot Expert z 2022 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem elektrycznym. Dobrze wyposażony w takie funkcje jak kamera tylna, hak holowniczy, systemy asystujące i wyposażenie warsztatu. Samochód nie musi być poddawany przeglądowi aż do lutego przyszłego roku. Ostatni serwis w listopadzie 2025 roku.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Peugeot Expert ma następujące specyfikacje:
2022
Rok modelowy
4 257 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Stopień
Komentarz
Akumulator ma bardzo dużą pojemność. Zasięg jest porównywalny z oryginalnym zasięgiem samochodu, ładowanie jest szybkie, a wydajność pozostaje wysoka nawet w niskich temperaturach. Akumulator charakteryzuje się długą żywotnością.
Akumulatory z tej serii charakteryzują się dużą pojemnością, a zasięg jest zazwyczaj porównywalny z oryginalnym zasięgiem samochodu.
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy działa dobrze. Ślady oleju w komorze silnika nie są rzadkością.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Brak kabla ładującego
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Odprysk na przedniej szybie poza polem widzenia. Zniszczona szyba. Uszkodzenie lakieru na lewym przednim stopniu, Wgniecenia na lewym przednim stopniu, Kilka odprysków, ościeżnice i zarysowania. Ślady poprzednich dekoracji, Uszkodzenie karoserii na lewym progu
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wewnątrz kilka rys, plam i śladów
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
5 mm
7 mm
6 mm
7 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Verkstadsinredning
System wspomagania kierowcy
Kamera cofania
Czujniki cofania
Bluetooth
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Tempomat
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
Komputer pokładowy
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Wyposażenie warsztatowe
AC
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267198
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.