Peugeot Expert

e-Expert Skåp 75kWh, Verkstadsinredning
2022/42 570 km/Elektryczny/Automatyczna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Cena startowa z VATem
58 000 SEK
Z kredytem samochodowym od494 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym230 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

27 sty, 10:44

Najważniejsze informacje

Furgon Peugeot Expert z 2022 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem elektrycznym. Dobrze wyposażony w takie funkcje jak kamera tylna, hak holowniczy, systemy asystujące i wyposażenie warsztatu. Samochód nie musi być poddawany przeglądowi aż do lutego przyszłego roku. Ostatni serwis w listopadzie 2025 roku.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Peugeot Expert ma następujące specyfikacje:

2022

Rok modelowy

4 257 mile szwedzkie

Przebieg

BatteryIcon

Test akumulatora Kvdcars

Stopień

ConditioningIconConditioningIconConditioningIcon
Dowiedz się więcej o tym, jak przeprowadzamy testy akumulatorów Kvdcars

Komentarz

Akumulator ma bardzo dużą pojemność. Zasięg jest porównywalny z oryginalnym zasięgiem samochodu, ładowanie jest szybkie, a wydajność pozostaje wysoka nawet w niskich temperaturach. Akumulator charakteryzuje się długą żywotnością.

Akumulatory z tej serii charakteryzują się dużą pojemnością, a zasięg jest zazwyczaj porównywalny z oryginalnym zasięgiem samochodu.

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy działa dobrze. Ślady oleju w komorze silnika nie są rzadkością.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Brak kabla ładującego

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Odprysk na przedniej szybie poza polem widzenia. Zniszczona szyba. Uszkodzenie lakieru na lewym przednim stopniu, Wgniecenia na lewym przednim stopniu, Kilka odprysków, ościeżnice i zarysowania. Ślady poprzednich dekoracji, Uszkodzenie karoserii na lewym progu

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wewnątrz kilka rys, plam i śladów

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    6 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    16" Obręcz z blachy stalowej

  • 5 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    16" Obręcz z blachy stalowej

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Verkstadsinredning

  • Czujniki cofania

  • Komputer pokładowy

  • Wyposażenie warsztatowe

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli1
  • Numer rejestracyjnyLKJ31W
  • Rok modelowy2022
  • Miesiąc produkcjimarzec 2022
  • Odczyt licznika42 570 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaVF3V1ZKXZNZ016165
  • Moc silnika (energia elektryczna)136 KM (100 kW)
  • Maksymalna masa ładunku881 kg
  • Zakres WLTP315 km
  • Zasięg w mieście WLTP431 km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Linköping (Jägarvallen)

Adres:

Jägarvallsvägen 7

58422 Linköping

BackToTopIcon
ContactIconKontakt