“Ten e-2008 to samochód elektryczny, który oferuje cichą i responsywną jazdę z sportowym wyrazem i nowoczesną technologią. Łączy sportowy design GT z komfortowym komfortem, co sprawia, że każda podróż jest inspirująca i przyjemna. Nowo zbadany bez uwag 2025-12-29.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Peugeot 2008 ma następujące specyfikacje:
2022
Rok modelowy
5 741 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Stopień
Komentarz
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy działa dobrze. Ślady oleju w komorze silnika nie są rzadkością.
Komentarz
Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Kondensacja na tylnych światłach. Wgniecenia na dachu
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
16" Aluminiowa obręcz
4 mm
2 mm
3 mm
3 mm
17" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
GT
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Kamera cofania
Bluetooth
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Zdalna blokada
GPS
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Adaptacyjny tempomat
Udostępnij
7265445
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.