“Ten Skoda Superb kombi z 2022 roku oferuje bardzo komfortowe doświadczenie podczas jazdy z automatyczną skrzynią biegów i efektywnym silnikiem benzynowym/elektrycznym. Przestronna kabina i obszerna przestrzeń bagażowa czynią ten samochód idealnym zarówno dla rodziny, jak i na dłuższe podróże. Bogato wyposażony w kamerę cofania, system bezkluczykowego uruchamiania, hak holowniczy i adaptacyjny tempomat dla wysokiego komfortu i bezpieczeństwa. Dobrze wyposażona i praktyczna kombi, która łączy nowoczesną technologię z dużą ilością przestrzeni.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Peugeot 5008 ma następujące specyfikacje:
2022
Rok modelowy
5 527 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Wynik kontroli: 2 Niepowodzenie z nakazem przeprowadzenia ponownej kontroli 2026-02-13 Niedociągnięcia: 2 KIERUNKOWSKAZY BOCZNE (4.4) NIESPRAWNE
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Niesprawne kierunkowskazy boczne, prawy przód
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Kilka odprysków kamieni, odprysków na drzwiach i zarysowań. Zużyta przednia szyba
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Najlepszy stan
Komentarz
Wnętrze posiada kilka rys, plam i śladów
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Uszkodzenie lakieru na feldze koła zapasowego
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
17" Aluminiowa obręcz
4 mm
4 mm
3 mm
3 mm
17" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
7-sits
Antypoślizgowy
Autohamowanie
Kamera cofania
Bluetooth
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Czujnik deszczu
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Antypoślizgowy
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266323
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.