Opel Corsa

Corsa-e 50kWh 5dr, GSi
2022/45 690 km/Elektryczny/Automatyczna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
85 000 SEK
Wiodąca oferta w euro7 930 EUR
Z kredytem samochodowym od724 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym170 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

20 sty, 11:42

Najważniejsze informacje

Opel Corsa z 2022 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem elektrycznym oferuje ciche, płynne i energooszczędne doświadczenie jazdy, które idealnie nadaje się zarówno do miasta, jak i codziennego użytku. Jest dobrze wyposażony w GPS, kamerę parkingową, system bezkluczykowego uruchamiania oraz systemy wspomagające, które zapewniają wysoki komfort i bezpieczeństwo. Wnętrze jest nowoczesne, kompaktowe i przemyślane z naciskiem na funkcjonalność. Samochód jest zbadany do 2028-01-31.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Opel Corsa ma następujące specyfikacje:

2022

Rok modelowy

4 569 mile szwedzkie

Przebieg

BatteryIcon

Test akumulatora Kvdcars

Komentarz

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy działa dobrze. Ślady oleju w komorze silnika nie są rzadkością.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Kierownica jest trochę krzywa. Drgania kierownicy

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Zaparowanie lewego tylnego światła. Niewielkie uszkodzenia lakieru. Samochód ma pofalowaną blachę

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wnętrze ma kilka rys i otarć. Nie można zamontować ekranu prywatności

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Uszkodzona 1 opona. Otarcia na felgach koła zapasowego

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    6 mmCheckFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    16" Obręcz z blachy stalowej

  • 4 mmCheckFilledIcon

    2 mmErrorFilledIcon

    CheckFilledIcon3 mm

    CheckFilledIcon3 mm

    17" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

GSi

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli3
  • Numer rejestracyjnySWE87J
  • Rok modelowy2022
  • Miesiąc produkcjilistopad 2022
  • Odczyt licznika45 690 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaVXKUHZKXZN4419380
  • Moc silnika (energia elektryczna)136 KM (100 kW)
  • Maksymalna masa ładunku373 kg
  • Zakres WLTP351 km
  • Zasięg w mieście WLTP476 km

Obiekt

Kungälv (Ellesbo)

Adres:

Ellesbovägen 150

44290 Kungälv

BackToTopIcon
ContactIconKontakt