Obniżona cena

Opel Astra

1.4 Turbo ECOTEC 5dr
2016/75 120 km/Benzyna/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Cena startowa z VATem
65 000 SEK
Z kredytem samochodowym od554 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym110 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

2 lut, 18:58

Stała cena
Stała cena z VATem
80 000 SEK

105 000 SEK

Z kredytem samochodowym od682 SEK / miesiąc
Stała cena w euro7 570 EUR
Cena w salonie samochodowym110 000 SEK

Cena stała zamyka się o godz:

31 sty, 18:54

Najważniejsze informacje

Hatchback Opel Astra z 2016 roku z silnikiem benzynowym. Wyposażony m.in. w adaptacyjny tempomat.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Opel Astra ma następujące specyfikacje:

2016

Rok modelowy

7 512 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Wyciek oleju ze skrzyni biegów. Wyciek oleju

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Drar snett vid inbromsning

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Kierownica jest krzywa

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Kilka wgnieceń, pęknięć w drzwiach i uszkodzeń lakieru, kilka plam rdzy, samochód częściowo ponownie pomalowany

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Kilka rys, plam i śladów wewnątrz. Ekran chroniący prywatność nie jest dołączony

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Felgi na krawędzi samochodu podparte

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    7 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon7 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    16" Aluminiowa obręcz

  • 6 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    16" Obręcz z blachy stalowej

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli4
  • Numer rejestracyjnyNCR509
  • Rok modelowy2016
  • Miesiąc produkcjimarzec 2016
  • Odczyt licznika75 120 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaW0LBD6EB0GG096397
  • Moc silnika (benzyna)125 KM (92 kW)
  • Maksymalna masa ładunku512 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)5,5 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)128 g/km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt