Licytacja zamknięta
Licytacja zamknięta
“A 2016 Opel Astra hatchback with petrol engine. Equipped with, among other things, adaptive cruise control.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Opel Astra ma następujące specyfikacje:
2016
Rok modelowy
7 512 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Gearbox oil leak. Oil leak
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Drar snett vid inbromsning
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Steering wheel is crooked
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Several dents, door cracks and paint damage, Few rust spots, The car has been partially repainted
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Some scratches, stains and marks on the inside. Privacy screen not included
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Rims on the car edge supported
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
Opony zimowe bez kolców
(Zamontowane)
7 mm
6 mm
7 mm
6 mm
16" Aluminium rim
Opona zimowa musi mieć głębokość bieżnika co najmniej 3 mm. Nowa opona zimowa ma głębokość bieżnika około 9-10 mm.
Opony letnie
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
16" Metal rim
Opona letnia musi mieć głębokość bieżnika co najmniej 1,6 mm. Nowa opona letnia ma głębokość bieżnika około 7-8 mm.
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antiskid
Anti-skid
Autobrake
Bluetooth
Rear electric windows
Front electric windows
Electric mirrors
Remote control lock
Rear Isofix
Air conditioning
Rear parking sensors
Front parking sensors
Radio
Steering wheel heating
Rain sensor
Front seat heating
USB input
Adaptive cruise control
AUX input
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266252
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.