“Nissan Primastar z 2012 roku z silnikiem diesla. Wyposażony między innymi w ogrzewanie postojowe, wyposażenie warsztatowe i hak holowniczy.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Nissan Primastar ma następujące specyfikacje:
2012
Rok modelowy
27 411 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Zapalona kontrolka silnika. Silnik bez mocy. Wynik kontroli: 2 Niepowodzenie z zaleceniem ponownej kontroli. 2026-02-08 Niedociągnięcia: 2 WSKAŹNIK BŁĘDU ELEKTRONIKI SILNIKA (8.2.1.1) OSTRZEGA O BŁĘDZIE SYSTEMU. 2 ZIDENTYFIKOWANO KODY BŁĘDÓW SYSTEMU DIAGNOSTYKI POKŁADOWEJ (8.2.1.1) -
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas inom 6 månader
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Ogrzewanie fotela kierowcy niesprawne. Brak kluczyka do drążków załadunkowych. Szkiełko reflektora, dywanik. Uszkodzone lewe przednie światło przeciwmgielne. Ogrzewanie postojowe, głośny hałas. Wentylator wnętrza działa tylko na najwyższych obrotach
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Odpryski na przedniej szybie, niewidoczne. Uszkodzenia przedniego i tylnego zderzaka. Uszkodzenie lewego progu, uszkodzenie prawego tylnego błotnika, ślady poprzednich dekoracji, liczne uszkodzenia lakieru, odpryski, wgniecenia i rysy. Samochód ma matowe wykończenie. Uszkodzona plastikowa osłona pod silnikiem
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Tapicerka uszkodzona i brudna. Luźne detale wnętrza
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
9 mm
6 mm
9 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
CD stereo
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
łuki załadunkowe
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Warsztaty inr.
AC
Udostępnij
7264903
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.