“Nissan NV300 z 2017 roku z silnikiem diesla. Wyposażony m.in. w ogrzewanie postojowe i hak holowniczy. Samochód ma uwagi, które należy sprawdzić w warsztacie.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Nissan NV300 ma następujące specyfikacje:
2017
Rok modelowy
20 564 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Zapalona kontrolka silnika. Zapalona kontrolka poziomu oleju. Wyciek oleju, niewielki, nielokalizowany. Wynik kontroli: 2 Niepowodzenie, z zaleceniem ponownej kontroli. 2026-02-19 Niedociągnięcia: 2 WSKAŹNIK BŁĘDU ELEKTRONIKI SILNIKA (8.2.1.1) OSTRZEGA O BŁĘDZIE SYSTEMU 2 KLOCKI HAMULCOWE ROBOCZE (1.1.13) TYLNE LEWE WEWNĘTRZNE ZUŻYTE 2 TRÓJKĄT OSTRZEGAWCZY (7.4) * BRAK Uwagi: 2 KLOCKI HAMULCOWE ROBOCZE (1.1.13) PRZEDNIE, OBIE STRONY ZUŻYTE
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Bromsbelägg bak bör bytas inom 6 månader, Bromsbelägg fram behöver bytas
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Uszkodzony(e) klucz(e). Świeci się kontrolka serwisowa. Nie zlokalizowano hałasu z przodu obudowy
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Odprysk na przedniej szybie poza polem widzenia. Kilka odprysków, wgnieceń i rys. Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady. Ślady pleśni. Luźne detale wnętrza
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
17" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Parkeringsvärmare Drag
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Bluetooth
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Radio
Czujnik deszczu
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
AC
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267291
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.