Obiekt do naprawy
“SUV Nissan Juke z 2016 roku z silnikiem benzynowym. Dobrze wyposażony w funkcje takie jak GPS, kamera tylna i system bezkluczykowego uruchamiania. Uwaga! Z powodu usterek samochodu nie wszystkie urządzenia mogły zostać przetestowane pod kątem działania. Samochód sprzedawany jest jako obiekt do naprawy i może wymagać holowania z obiektu. Żadne wyposażenie nie może być oczekiwane do działania.”
Obiekt do naprawy
Oznacza to, że obiekt ma poważne błędy/braki , które powodują:
Ważne jest, aby uważnie przeczytać opis i uwagi, aby ocenić stan przedmiotu.
Oczekiwania co do funkcji obiektu powinny być bardzo niskie, nawet w odniesieniu do części, które nie zostały wyraźnie wskazane.
Tego typu obiekty są odpowiednie wyłącznie dla nabywców, którzy są w stanie i chcą przeprowadzić gruntowne remonty.
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Nissan Juke ma następujące specyfikacje:
2016
Rok modelowy
2 528 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Nie przeprowadzono jazdy próbnej z powodu innego odstępstwa. Uszkodzona skrzynia biegów
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Ej testad
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Elektryczny podnośnik szyby, lewy przód, zacina się. Hałas przy otwieraniu/zamykaniu klapy bagażnika. Elektryczny podnośnik prawej przedniej szyby nie opuszcza się do końca
Technologia jest w pełni funkcjonalna.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Uszkodzenie prawych tylnych drzwi, kilka odprysków kamieni, pęknięcia, wgniecenia i zarysowania drzwi, nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych. Uszkodzenie nadwozia prawych przednich drzwi. Uszkodzenie nadwozia prawych tylnych drzwi. Brak klamek. Niewłaściwe zamocowanie poszerzenia błotnika lewego tylnego i prawego przedniego. Niewłaściwe zamocowanie poszerzenia progu prawego
Kilka odprysków kamieni i sporadyczne stukanie drzwiami jest normalne. Zdarzają się zarysowania na felgach.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady. Ślady pleśni. Kilka plam, wgnieceń i otarć w przestrzeni bagażowej. Kilka luźnych/uszkodzonych elementów wnętrza. Brudna tapicerka. Podsufitka, zarysowania
Otarcia i drobne zarysowania przy wejściu, a także sporadyczne rysy na kierownicy, panelu lub siedzeniach są normalne.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi na krawędzi samochodu podparte. Suche pęknięcia w jednej oponie
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
16" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Reparationsobjekt
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Kamera cofania
Bluetooth
CD stereo
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
GPS
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Radio
Czujnik deszczu
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wejście USB
Antypoślizgowy
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266607
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.