Nissan Juke

1.2 DIG-T, Reparationsobjekt
2016/25 280 km/Benzyna/Manualna
WarningIcon

Obiekt do naprawy

InfoIcon
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
24 500 SEK
Wiodąca oferta w euro2 290 EUR
Z kredytem samochodowym od209 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym120 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

25 sty, 17:27

Najważniejsze informacje

SUV Nissan Juke z 2016 roku z silnikiem benzynowym. Dobrze wyposażony w funkcje takie jak GPS, kamera tylna i system bezkluczykowego uruchamiania. Uwaga! Z powodu usterek samochodu nie wszystkie urządzenia mogły zostać przetestowane pod kątem działania. Samochód sprzedawany jest jako obiekt do naprawy i może wymagać holowania z obiektu. Żadne wyposażenie nie może być oczekiwane do działania.

WarningIcon

Obiekt do naprawy

Oznacza to, że obiekt ma poważne błędy/braki , które powodują:

  • Ważne jest, aby uważnie przeczytać opis i uwagi, aby ocenić stan przedmiotu.

  • Oczekiwania co do funkcji obiektu powinny być bardzo niskie, nawet w odniesieniu do części, które nie zostały wyraźnie wskazane.

Tego typu obiekty są odpowiednie wyłącznie dla nabywców, którzy są w stanie i chcą przeprowadzić gruntowne remonty.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Nissan Juke ma następujące specyfikacje:

2016

Rok modelowy

2 528 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Nie przeprowadzono jazdy próbnej z powodu innego odstępstwa. Uszkodzona skrzynia biegów

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

AlertIcon

Wymagane działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Ej testad

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Elektryczny podnośnik szyby, lewy przód, zacina się. Hałas przy otwieraniu/zamykaniu klapy bagażnika. Elektryczny podnośnik prawej przedniej szyby nie opuszcza się do końca

Technologia jest w pełni funkcjonalna.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Uszkodzenie prawych tylnych drzwi, kilka odprysków kamieni, pęknięcia, wgniecenia i zarysowania drzwi, nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych. Uszkodzenie nadwozia prawych przednich drzwi. Uszkodzenie nadwozia prawych tylnych drzwi. Brak klamek. Niewłaściwe zamocowanie poszerzenia błotnika lewego tylnego i prawego przedniego. Niewłaściwe zamocowanie poszerzenia progu prawego

Kilka odprysków kamieni i sporadyczne stukanie drzwiami jest normalne. Zdarzają się zarysowania na felgach.

InteriorIcon

Wnętrze

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady. Ślady pleśni. Kilka plam, wgnieceń i otarć w przestrzeni bagażowej. Kilka luźnych/uszkodzonych elementów wnętrza. Brudna tapicerka. Podsufitka, zarysowania

Otarcia i drobne zarysowania przy wejściu, a także sporadyczne rysy na kierownicy, panelu lub siedzeniach są normalne.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Felgi na krawędzi samochodu podparte. Suche pęknięcia w jednej oponie

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    6 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    16" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Reparationsobjekt

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli2
  • Numer rejestracyjnyMWY046
  • Rok modelowy2016
  • Miesiąc produkcjipaździernik 2015
  • Odczyt licznika25 280 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaSJNFEAF15U7178645
  • Moc silnika (benzyna)116 KM (85 kW)
  • Maksymalna masa ładunku382 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)5,8 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)130 g/km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt