Mitsubishi L200
2.5 DI-D
Mindre oljeläckage. Koppling tar högt upp Missljud växellåda Spår av olja i kylvattnet, Troligtvis dålig topplockspackning
Parking brake bite point high
AC, ur funktion, Ratt står snett, Däckpar bak, snedslitna, Däckpar fram, snedslitna, Dimljus bak ur funktion, Spricka i bakljus höger sida, Spricka i bakljus vänster sida, Strålkastare vänster, repa på glas/plast, Strålkastare höger, repa på glas/plast, Elhiss vänster fram, kärvar, Stödlager skadat
Spricka i nedre grill, Rost på motorhuv, Spricka vindruta utanför synfält, Sidoblinkers vänster fram spricka, Innerskärm HF, bristfällig fastsättning, Innerskärm vänster bak skadad, Innerskärm VF, bristfällig fastsättning, Stänkskydd, vänster bak.fastsättning bristfällig, Bilen har flera bucklor, stenskott och repor runt om,, Bilen har spår av tidigare dekor, Bilen är matt i lacken, Bilen har flertal lackskador, Bilen har ett flertal rostangrepp, Rost på vänster skåpsida
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor, Ratt, sliten, Klädsel skadad, fram, Klädsel smutsig, fram, Innertak, smutsigt, Dålig lukt i bilen, Inredning smutsiga inredningsdetaljer, Några lösa/skadade inredningsdetaljer
3 mm
4 mm
6 mm
4 mm
796069