“A Mitsubishi Outlander SUV from 2014 with automatic and gasoline/river-engine. Richly equipped with, among others, GPS, rear camera, keyless start-system and four-wheel drive.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Mitsubishi Outlander ma następujące specyfikacje:
2014
Rok modelowy
5 085 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Komentarz
Wskazuje na bardzo niski poziom naładowania akumulatora. Znacznie zmniejszony zasięg i wydajność, wolne ładowanie i wrażliwość na zimno. Może wymagać sprawdzenia w warsztacie. Ograniczona użyteczność.
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Złamana tuleja mechanizmu różnicowego (hałas przy uruchamianiu)
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Drar snett vid inbromsning
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
W książce serwisowej odnotowano nieregularne przeglądy i błędny przebieg. Lewe przednie światło przeciwmgielne jest pęknięte. Kontrolka serwisowa jest włączona. Nie zlokalizowano hałasu tylnej osi. Nie zlokalizowano hałasu przedniej osi
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Wgniecenie maski. Kilka odprysków kamieni, pęknięcia i rysy na drzwiach, Kilka plam rdzy, Ślady poprzednich dekoracji, Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych, Ślady poprzedniego wyposażenia na zewnątrz, Uszkodzona plastikowa osłona pod samochodem, Uszkodzona plastikowa osłona pod silnikiem
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Zniszczone wnętrze. Podsufitka, zarysowania. Wnętrze z kilkoma zarysowaniami, plamami i śladami. Brak części wnętrza. Tapicerka uszkodzona z przodu po prawej stronie. Tapicerka uszkodzona z przodu po lewej stronie. Ślady poprzedniego wyposażenia. Siatka chroniąca prywatność nie jest dołączona. Hałas z drzwi załadunkowych podczas otwierania i zamykania
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
16" Aluminiowa obręcz
7 mm
7 mm
7 mm
6 mm
18" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
blokady alkoholowe
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Kamera cofania
Bluetooth
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
GPS
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Światło ksenonowe
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7265381
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.