“Ten MINI Cooper z 2015 roku oferuje żywą i przyjemną jazdę z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem benzynowym. Kompaktowy design łączy się ze sportowym poczuciem i wysoką jakością w kabinie. Wyposażony w czujniki parkowania i system bezkluczykowego uruchamiania dla większej wygody w codziennym życiu. Elegancki i łatwy w prowadzeniu samochód, który idealnie nadaje się zarówno do miasta, jak i na wiejskie drogi.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona MINI Cooper ma następujące specyfikacje:
2015
Rok modelowy
5 348 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zapalona kontrolka serwisowa. Gwizd z przedniego wylotu powietrza
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Prawe przednie drzwi pasują idealnie. Drobne pęknięcia w reflektorach. Kilka drobnych odprysków na przedniej szybie, niewymagających naprawy
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
8 mm
7 mm
7 mm
15" Obręcz z blachy stalowej
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
16" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Pepper
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Bluetooth
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Radio
Czujnik deszczu
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Grzałka M
Antypoślizgowy
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267019
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.