“Ten V 250 d 4MATIC z siedmioma miejscami oferuje przestronną wygodę i bezpieczny dostęp zarówno dla rodzin, jak i podróży grupowych. Łączy solidną funkcjonalność z nowoczesną technologią i eleganckim designem, który sprawia, że każda podróż jest zarówno komfortowa, jak i inspirująca. Nowo zbadany i nie wymaga przeglądu aż do listopada.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Mercedes V-Klass ma następujące specyfikacje:
2023
Rok modelowy
11 806 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym zakresie mogą pojawić się droższe serwisy. Zasięg na napędzie elektrycznym jest gorszy niż w momencie zakupu samochodu.
Komentarz
Bromsbelägg fram bör bytas inom 6 månader
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zapalona jest kontrolka serwisowa
Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Odprysk na przedniej szybie w polu widzenia. Uszkodzenie karoserii na lewym przednim błotniku, brak plastikowych elementów tylnego zderzaka. Kilka uszkodzeń lakieru, wgnieceń i zarysowań
Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Najlepszy stan
Komentarz
Brak uwag.
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
5 mm
6 mm
5 mm
17" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
7-sits 360 kamera LED
Antypoślizgowy
Kamera cofania
Bluetooth
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
Komputer pokładowy
GPS
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Kamera 360
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Wyjmowany hak holowniczy
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Adaptacyjne reflektory LED
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Funkcja start/stop
Wejście USB
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267063
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.