“Mercedes-Benz Vito z 2022 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem diesla. Wyposażony m.in. w systemy asystujące i adaptacyjny tempomat. Samochód nie musi być skontrolowany do lutego przyszłego roku.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Mercedes Vito ma następujące specyfikacje:
2022
Rok modelowy
23 748 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Wycie w komorze silnika
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Elektryczny podnośnik przedni lewy, niesprawny. Elektryczny podnośnik przedni prawy, zaczepy. Pęknięta przednia szyba poza polem widzenia
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Kilka uszkodzeń lakieru, odprysków kamieni, odprysków na drzwiach i zarysowań. Kilka plam rdzy, ślady dawnych dekoracji
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze posiada kilka rys, plam i śladów
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
7 mm
3 mm
7 mm
4 mm
16" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Nedlackad
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Autohamowanie
Bluetooth
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Zdalna blokada
Reflektory LED
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Wejście USB
AC
Udostępnij
7266018
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.