Obiekt do naprawy
“Mercedes-Benz Vito z 2011 roku z silnikiem diesla. UWAGA! Ze względu na wady samochodu nie wszystkie wyposażenie mogło zostać przetestowane pod kątem działania. Samochód sprzedawany jest jako obiekt do naprawy i musi być odholowany z zakładu. Żadne wyposażenie nie może być uznawane za sprawne.”
Obiekt do naprawy
Oznacza to, że obiekt ma poważne błędy/braki , które powodują:
Ważne jest, aby uważnie przeczytać opis i uwagi, aby ocenić stan przedmiotu.
Oczekiwania co do funkcji obiektu powinny być bardzo niskie, nawet w odniesieniu do części, które nie zostały wyraźnie wskazane.
Tego typu obiekty są odpowiednie wyłącznie dla nabywców, którzy są w stanie i chcą przeprowadzić gruntowne remonty.
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Mercedes Vito ma następujące specyfikacje:
2011
Rok modelowy
25 736 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Obiekt do naprawy
Komentarz
Nie przeprowadzono jazdy próbnej z powodu innych odchyleń, które utrudniają jazdę. Pęknięta przednia sprężyna. Mechanizm otwierania jest uszkodzony, nie można otworzyć maski. Uszkodzony skraplacz. Niedociągnięcia podczas ostatniej kontroli: 2 HAMULEC POSTOJOWY SKUTECZNOŚĆ HAMULCA (1.4) NIEWYSTARCZAJĄCA 2 REZERWA RUCHU HAMULCA POSTOJOWEGO (1.1.6) KRÓTKA 2 PRZEWODY HAMULCOWE (1.1.11) LEWY WZDŁUŻNY USZKODZONY PRZEZ RDZEWĘ 2 HAMULEC POSTOJOWY HAMULEC KOŁA (1.4) TYLNY LEWY STYK 2 SPRĘŻYNA (5.3.1) PRZEDNI PRAWY USZKODZONY 3 SPRĘŻYNA (5.3.1) PRZEDNI LEWY USZKODZONY RYZYKO AWARII 2 HAMULEC ROBOCZY HAMULEC KOŁA (1.1) PRZEDNI PRAWY STYK 2X ŚWIATŁO ŚRODKOWE (4.1.1) PRAWE USTAWIENIE ZA NISKIE
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Ej testad. Parkeringsbroms Bromsverkan Otillräcklig. Parkeringsbroms Rörelsereserv Kort. Bromsrör Längsgående Vänster Rostskadat. Parkeringsbroms Hjulbroms Bak Vänster Anliggning. Färdbroms Hjulbroms Fram Höger Anliggning. Parkeringsbroms Bromsverkan Otillräcklig. Parkeringsbroms Rörelsereserv Kort. Bromsrör Längsgående Vänster Rostskadat. Parkeringsbroms Hjulbroms Bak Vänster Anliggning
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Obiekt do naprawy
Komentarz
Pęknięta przednia szyba w polu widzenia
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Kilka odprysków, Kilka wgnieceń/pęknięć w drzwiach, Kilka uszkodzeń lakieru, Kilka plam rdzy, Ślady poprzednich dekoracji, Uszkodzone lewe tylne światło. Pęknięcie w lewym tylnym świetle. Pęknięta sprężyna w prawym przednim kole. Pęknięta sprężyna w lewym przednim kole. Ryzyko awarii. Prawe światło mijania ustawione zbyt nisko. Pęknięta sprężyna w prawym przednim kole. Pęknięta sprężyna w lewym przednim kole. Ryzyko awarii. Hamulec roboczy. Kontakt hamulca przedniego z prawym przednim kołem. Prawe światło mijania ustawione zbyt nisko. Uszkodzenie przedniego zderzaka
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Tapicerka uszkodzona, przód. Wnętrze z kilkoma rysami, plamami i śladami. Wnętrze zużyte. Ślady poprzedniego wyposażenia
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
8 mm
6 mm
8 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
3 mm
4 mm
3 mm
4 mm
16" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Reparationsobjekt
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Bluetooth
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
AC
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7265932
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.