Mercedes Vito
109 CDI W640
“A Mercedes Vito from 2017 with diesel-engine. Equipped with for instance towbar. The car does not need to be inspected until February next year.”
Oljeläckage
Vibrerar vid inbromsning, Bromsskivor slitna
Radio, ur funktion, Spricka vindruta i synfält, Ratt står snett, Hjulvibrationer.Trög i bromspedal, Eftermonterad ledramp ur funktion, Mediaskärm ur funktion
Ytrost tak, Skyddslist vänster framdörr lös, Skyddslist höger framdörr lös, Bilen är matt i lacken, Fåtal rostangrepp, Några stenskott, dörruppslag och repor, Några lackskador, Torrsprickor i 4 extradäck
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Ratten är sliten, Växelspaksknopp är sliten, Klädsel smutsig fram, Trasiga inredningsdetaljer
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
4 mm
3 mm
4 mm
3 mm
7202295