“Ten 2016 Mercedes V 220 d to przestronny i niezawodny MPV z napędem na cztery koła, wysokim komfortem i efektywnymi osiągami diesla. Samochód dla tych, którzy chcą bezpiecznej jazdy dla rodziny, mnóstwa miejsca i stabilnej dostępności w każdych warunkach.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Mercedes V-Klass ma następujące specyfikacje:
2016
Rok modelowy
24 821 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Wyciek oleju, niewielki, nielokalizowany
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
W jednym kluczyku brakuje surowego kluczyka. Świeci się kontrolka serwisowa. Brak odłączanego haka holowniczego. Nie zlokalizowano hałasu z przodu pojazdu. Brak kluczyka do haka holowniczego. Elektryczna funkcja lewych tylnych drzwi przesuwnych nie działa. Nie można otworzyć elektrycznych drzwi przesuwnych przyciskiem, tylko ręcznie, prawych tylnych. Hałas wentylatora w tylnej części przedziału pasażerskiego
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Samochód został częściowo ponownie polakierowany. Na zewnątrz widoczne są ślady poprzedniego wyposażenia. Uszkodzona plastikowa osłona pod silnikiem. Wszystkie elementy zostały ponownie polakierowane, ale podwozie jest uszkodzone
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze z kilkoma rysami, plamami i otarciami. Kilka plam, wgnieceń i otarć w przestrzeni bagażowej. Kilka luźnych/uszkodzonych elementów wnętrza. Zadrapania na elementach wnętrza, powierzchowne zużycie tapicerki z przodu po prawej stronie. Powierzchowne zużycie tapicerki z przodu po lewej stronie. Podsufitka, brudna. Uszkodzony wylot powietrza z tyłu po lewej stronie
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi na krawędzi samochodu podparte
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
9 mm
8 mm
9 mm
8 mm
17" Aluminiowa obręcz
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
17" Bez obręczy
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wyjmowany hak holowniczy
Kamera cofania
Bluetooth
Elektryczna klapa tylna
Elektrycznie sterowane drzwi przesuwne po lewej stronie
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
GPS
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Reflektory LED
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Radio
Czujnik deszczu
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266849
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.