“A Mercedes-Benz Sprinter Refrigerated van from 2014 with automatic transmission and petrol/gas engine. Equipped with, among other things, a fuel heater and a reversing camera. NOTE! The car has a driving ban and notes that need to be checked at a workshop. This is a very worn car and we urge you to carefully read all the text and note pictures to get a clear picture of the car's condition.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Mercedes Sprinter ma następujące specyfikacje:
2014
Rok modelowy
30 694 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Nierównomierne obroty na starcie. Wzrastają do 2000 obr./min na starcie, a następnie spadają do 1000 obr./min. Zbiornik płynu do spryskiwaczy, korek uszkodzony/brakujący. Wyciek oleju. Wyciek z mechanizmu różnicowego. Zapalona kontrolka silnika. Hałas z paska napędowego. Wirowanie w komorze silnika. Akumulator rozrusznika jest uszkodzony i należy go uruchomić za pomocą wzmacniacza. Wynik kontroli: 2 Niepowodzenie z nakazem ponownej kontroli 2025-08-08 Niedociągnięcia: 2 WSKAŹNIK BŁĘDU ELEKTRONIKI SILNIKA (8.2.1.1) * OSTRZEGA O BŁĘDZIE SYSTEMU 2 HAMULEC POSTOJOWY SKUTECZNE HAMULCE (1.4) * CAŁKOWITA SIŁA HAMOWANIA ZA NISKA 2 HAMULEC POSTOJOWY HAMULEC KOŁA (1.4) PRAWA FUNKCJA (EN) 2 SYSTEM DIAGNOSTYKI POKŁADOWEJ (8.2.1.1) * ZIDENTYFIKOWANY(E) KODY BŁĘDÓW 2 UKŁAD KIEROWNICZY (2.1.3) PRZEDNI PRAWY PRZEŚWIT ZEWNĘTRZNY -
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Parkeringsbroms ur funktion. Anligande bromsar bak
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Układ chłodzenia jest niesprawny, próbuje uruchomić, ale słychać klikanie, a wyświetlacz miga. Podgrzewacz paliwa z pilotem jest niesprawny. Wentylator wewnętrzny, hałas. Czujnik biegu wstecznego jest wciśnięty, czujnik biegu wstecznego niesprawny, kontrolka serwisowa jest zapalona. Kierownica jest ustawiona pod kątem. Samochód skręca powoli. Luźne serwo/przekładnia kierownicza, hałas, nie zlokalizowano przedniej osi
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Uszkodzenie przedniego zderzaka. Uszkodzenie lakieru maski. Rdza powierzchniowa, Wgniecenie lewych przednich drzwi, Rdza powierzchniowa lewego przedniego stopnia, Wgniecenie lewego przedniego stopnia, Uszkodzenie lakieru lewych tylnych drzwi, Wgniecenie lewych tylnych drzwi, Rdza powierzchniowa lewych tylnych drzwi, Uszkodzenie prawego tylnego światła. Uszkodzenie tylnego zderzaka. Wgniecenie prawego tylnego błotnika, Rdza powierzchniowa prawego tylnego błotnika, Uszkodzenie lakieru prawego tylnego błotnika, Wgniecenie prawych tylnych drzwi, Rdza powierzchniowa prawych tylnych drzwi, Uszkodzenie lakieru prawych tylnych drzwi, Wgniecenie prawych przednich drzwi, Rdza powierzchniowa prawych przednich drzwi, Uszkodzenie lakieru prawych przednich drzwi, Pęknięcia w prawym lusterku bocznym. Rdza powierzchniowa na prawym tylnym stopniu, wgniecenie na prawym tylnym stopniu, uszkodzenie lakieru na prawym tylnym stopniu, uszkodzenie lakieru na prawym przednim błotniku, wgniecenie na prawym przednim błotniku, rdza powierzchniowa na tylnej klapie, wgniecenie na tylnej klapie, uszkodzenie lakieru na tylnej klapie, liczne odpryski i zarysowania, liczne wgniecenia/pęknięcia w drzwiach, liczne uszkodzenia lakieru, liczne ślady rdzy, ślady poprzednich dekoracji, matowy lakier samochodu, nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych. brak dolnego wspornika prawych drzwi. nieodpowiednie mocowanie. drzwi trudno się otwierają i zamykają. hałas w drzwiach kierowcy podczas otwierania/zamykania. zardzewiałe podwozie
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady użytkowania. Zużyte wnętrze. Brudna podsufitka. Nieprzyjemny zapach w samochodzie. Uszkodzone elementy wnętrza
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Suche pęknięcia w 4 oponach
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
4 mm
3 mm
4 mm
3 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Kylbil
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Kamera cofania
Bluetooth
Podgrzewacz paliwa z pilotem zdalnego sterowania
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Wejście USB
AC
Udostępnij
7248344
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.