Mercedes Sprinter

316 NGT, Kylbil
2014/306 940 km/Benzyna/metan/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
0 SEK
Cena w salonie samochodowym150 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

13 Jan., 09:35

Najważniejsze informacje

A Mercedes-Benz Sprinter Refrigerated van from 2014 with automatic transmission and petrol/gas engine. Equipped with, among other things, a fuel heater and a reversing camera. NOTE! The car has a driving ban and notes that need to be checked at a workshop. This is a very worn car and we urge you to carefully read all the text and note pictures to get a clear picture of the car's condition.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Mercedes Sprinter ma następujące specyfikacje:

2014

Rok modelowy

30 694 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Nierównomierne obroty na starcie. Wzrastają do 2000 obr./min na starcie, a następnie spadają do 1000 obr./min. Zbiornik płynu do spryskiwaczy, korek uszkodzony/brakujący. Wyciek oleju. Wyciek z mechanizmu różnicowego. Zapalona kontrolka silnika. Hałas z paska napędowego. Wirowanie w komorze silnika. Akumulator rozrusznika jest uszkodzony i należy go uruchomić za pomocą wzmacniacza. Wynik kontroli: 2 Niepowodzenie z nakazem ponownej kontroli 2025-08-08 Niedociągnięcia: 2 WSKAŹNIK BŁĘDU ELEKTRONIKI SILNIKA (8.2.1.1) * OSTRZEGA O BŁĘDZIE SYSTEMU 2 HAMULEC POSTOJOWY SKUTECZNE HAMULCE (1.4) * CAŁKOWITA SIŁA HAMOWANIA ZA NISKA 2 HAMULEC POSTOJOWY HAMULEC KOŁA (1.4) PRAWA FUNKCJA (EN) 2 SYSTEM DIAGNOSTYKI POKŁADOWEJ (8.2.1.1) * ZIDENTYFIKOWANY(E) KODY BŁĘDÓW 2 UKŁAD KIEROWNICZY (2.1.3) PRZEDNI PRAWY PRZEŚWIT ZEWNĘTRZNY -

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Parkeringsbroms ur funktion. Anligande bromsar bak

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Układ chłodzenia jest niesprawny, próbuje uruchomić, ale słychać klikanie, a wyświetlacz miga. Podgrzewacz paliwa z pilotem jest niesprawny. Wentylator wewnętrzny, hałas. Czujnik biegu wstecznego jest wciśnięty, czujnik biegu wstecznego niesprawny, kontrolka serwisowa jest zapalona. Kierownica jest ustawiona pod kątem. Samochód skręca powoli. Luźne serwo/przekładnia kierownicza, hałas, nie zlokalizowano przedniej osi

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Uszkodzenie przedniego zderzaka. Uszkodzenie lakieru maski. Rdza powierzchniowa, Wgniecenie lewych przednich drzwi, Rdza powierzchniowa lewego przedniego stopnia, Wgniecenie lewego przedniego stopnia, Uszkodzenie lakieru lewych tylnych drzwi, Wgniecenie lewych tylnych drzwi, Rdza powierzchniowa lewych tylnych drzwi, Uszkodzenie prawego tylnego światła. Uszkodzenie tylnego zderzaka. Wgniecenie prawego tylnego błotnika, Rdza powierzchniowa prawego tylnego błotnika, Uszkodzenie lakieru prawego tylnego błotnika, Wgniecenie prawych tylnych drzwi, Rdza powierzchniowa prawych tylnych drzwi, Uszkodzenie lakieru prawych tylnych drzwi, Wgniecenie prawych przednich drzwi, Rdza powierzchniowa prawych przednich drzwi, Uszkodzenie lakieru prawych przednich drzwi, Pęknięcia w prawym lusterku bocznym. Rdza powierzchniowa na prawym tylnym stopniu, wgniecenie na prawym tylnym stopniu, uszkodzenie lakieru na prawym tylnym stopniu, uszkodzenie lakieru na prawym przednim błotniku, wgniecenie na prawym przednim błotniku, rdza powierzchniowa na tylnej klapie, wgniecenie na tylnej klapie, uszkodzenie lakieru na tylnej klapie, liczne odpryski i zarysowania, liczne wgniecenia/pęknięcia w drzwiach, liczne uszkodzenia lakieru, liczne ślady rdzy, ślady poprzednich dekoracji, matowy lakier samochodu, nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych. brak dolnego wspornika prawych drzwi. nieodpowiednie mocowanie. drzwi trudno się otwierają i zamykają. hałas w drzwiach kierowcy podczas otwierania/zamykania. zardzewiałe podwozie

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady użytkowania. Zużyte wnętrze. Brudna podsufitka. Nieprzyjemny zapach w samochodzie. Uszkodzone elementy wnętrza

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Suche pęknięcia w 4 oponach

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    4 mmCheckFilledIcon

    3 mmErrorFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    ErrorFilledIcon3 mm

    16" Obręcz z blachy stalowej

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Kylbil

  • Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli12
  • Numer rejestracyjnyHFY200
  • Zakaz prowadzenia pojazdówTak
  • Rok modelowy2014
  • Miesiąc produkcjiDezember 2013

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWDB9066331S875316
  • Moc silnika (benzyna)156 KM (115 kW)
  • Moc silnika (gaz)156 KM (115 kW)
  • Maksymalna masa ładunku665 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)12,0 l/100 km

Obiekt

Åkersberga (Brännbacken)

Adres:

Brännbacksvägen 4

18491 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt