“Mercedes ML 63 AMG. Wysoko wyposażony między innymi w panoramiczny dach, GPS, kamerę tylni, regulowane zawieszenie pneumatyczne i hak holowniczy. To jest zużyty samochód i zachęcamy do dokładnego zapoznania się z całym tekstem oraz zdjęciami uwag, aby uzyskać jasny obraz stanu samochodu.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Mercedes ML ma następujące specyfikacje:
2014
Rok modelowy
15 548 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Kcr Trimbox. Uszkodzony akumulator 12 V
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Slitagekant bromsskivor fram och bak
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Ogrzewanie postojowe z pilotem, niesprawne. Świeci się kontrolka ciśnienia w oponach. Świeci się kontrolka serwisowa. Czujnik parkowania niesprawny. Pęknięcia na przedniej szybie. Czujnik cofania niesprawny, zużyte pióro tylnej wycieraczki. Dodatkowe światła sterowane są za pomocą skrzynki. Ostrzega o "sprawdzeniu blokady zaczepu przyczepy". Prawa kamera w kamerze 360 działa sporadycznie
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Lusterko lewe, zaparowanie w kloszu kierunkowskazów, liczne uszkodzenia lakieru i zarysowania. Zaparowanie tylnych świateł
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Zużycie przedniej tapicerki. Zużyta kierownica. Ślady zwierząt futerkowych, futro/zapach. Luźne detale wnętrza
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
1 opona uszkodzona. 2 opony zapasowe uszkodzone, Suche pęknięcia w 2 oponach zapasowych, Zadrapane felgi opon zapasowych
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
21" Aluminiowa obręcz
0 mm
2 mm
0 mm
1 mm
20" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Taklucka
Kamera 360
4WD
AC
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Kamera cofania
Bluetooth
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Elektrycznie sterowany fotel kierowcy
Fotel kierowcy z funkcją pamięci
Funkcja pamięci fotela pasażera
Elektryczny fotel pasażera
Tempomat
Zdalna blokada
GPS
Chowany hak holowniczy
ISOFIX z tyłu
łuki załadunkowe
Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe
Reflektory LED
Zawieszenie pneumatyczne (regulowane)
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Ogrzewanie tylnego siedzenia
Wyłaz dachowy
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Udostępnij
7264101
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.