Mercedes ML

63 AMG W166, Taklucka
2014/155 480 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Cena wywoławcza z VATem
175 000 SEK
Z kredytem samochodowym od1 491 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym350 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

16 sty, 10:36

Najważniejsze informacje

Mercedes ML 63 AMG. Wysoko wyposażony między innymi w panoramiczny dach, GPS, kamerę tylni, regulowane zawieszenie pneumatyczne i hak holowniczy. To jest zużyty samochód i zachęcamy do dokładnego zapoznania się z całym tekstem oraz zdjęciami uwag, aby uzyskać jasny obraz stanu samochodu.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Mercedes ML ma następujące specyfikacje:

2014

Rok modelowy

15 548 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Kcr Trimbox. Uszkodzony akumulator 12 V

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Slitagekant bromsskivor fram och bak

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Ogrzewanie postojowe z pilotem, niesprawne. Świeci się kontrolka ciśnienia w oponach. Świeci się kontrolka serwisowa. Czujnik parkowania niesprawny. Pęknięcia na przedniej szybie. Czujnik cofania niesprawny, zużyte pióro tylnej wycieraczki. Dodatkowe światła sterowane są za pomocą skrzynki. Ostrzega o "sprawdzeniu blokady zaczepu przyczepy". Prawa kamera w kamerze 360 działa sporadycznie

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Lusterko lewe, zaparowanie w kloszu kierunkowskazów, liczne uszkodzenia lakieru i zarysowania. Zaparowanie tylnych świateł

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Zużycie przedniej tapicerki. Zużyta kierownica. Ślady zwierząt futerkowych, futro/zapach. Luźne detale wnętrza

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

1 opona uszkodzona. 2 opony zapasowe uszkodzone, Suche pęknięcia w 2 oponach zapasowych, Zadrapane felgi opon zapasowych

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    6 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    21" Aluminiowa obręcz

  • 0 mmErrorFilledIcon

    2 mmErrorFilledIcon

    ErrorFilledIcon0 mm

    ErrorFilledIcon1 mm

    20" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Taklucka

  • Kamera 360

  • Funkcja pamięci fotela pasażera

  • łuki załadunkowe

  • Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe

  • Zawieszenie pneumatyczne (regulowane)

  • Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania

  • Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym

  • Wyłaz dachowy

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli16
  • Numer rejestracyjnyKDC089
  • Rok modelowy2014
  • Miesiąc produkcjisierpień 2013
  • Odczyt licznika155 480 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWDC1660741A283178
  • Moc silnika (benzyna)525 KM (386 kW)
  • Maksymalna masa ładunku705 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)11,8 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)276 g/km

Obiekt

Karlstad

Adres:

Rattgatan 2

65341 Karlstad

BackToTopIcon
ContactIconKontakt