“Ten Mercedes GLE 350 d AMG Line z 2016 roku to potężny i dobrze wyposażony SUV z designem inspirowanym AMG, wysokim komfortem i napędem na cztery koła dla bezpiecznej dostępności. Samochód dla tych, którzy chcą mieć połączenie stylu, wydajności i praktycznej funkcji w codziennym życiu.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Mercedes GLE ma następujące specyfikacje:
2016
Rok modelowy
17 556 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Otwierany dach panoramiczny, bloczki
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Odprysk na przedniej szybie w polu widzenia. Uszkodzony przedni zderzak. Kilka plam rdzy. Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych. Uszkodzona plastikowa osłona pod samochodem. Lewe lusterko, zaparowanie w kloszu kierunkowskazów. Prawe lusterko, zaparowanie w kloszu kierunkowskazów
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Zasłona dachu panoramicznego jest uszkodzona, nie można jej było sprawdzić podczas testu. Niewielkie stuki wewnątrz podczas jazdy
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi samochodu mają podparcie krawędzi. Felgi są porysowane od koła zapasowego. Brakuje zaślepki koła zapasowego
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
6 mm
7 mm
7 mm
18" Aluminiowa obręcz
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
21" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
AMG Line
Antypoślizgowy
Autohamowanie
Kamera cofania
Bluetooth
CD stereo
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
GPS
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Ogrzewanie tylnego siedzenia
Kamera 360
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Automatyczne przytrzymanie
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Fotel kierowcy z funkcją pamięci
Funkcja pamięci fotela pasażera
Chowany hak holowniczy
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Oświetlenie kosza
Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe
Reflektory LED
Zawieszenie pneumatyczne (regulowane)
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Funkcja start/stop
Wejście USB
Otwierany dach panoramiczny
Pakiet integracji ze smartfonem
Apple CarPlay
Adaptacyjny system tłumienia
Dodatkowa grzałka
Aktywny asystent parkowania
Pakiet pamiątkowy
Airmatic
Automatyczne sterowanie światłami drogowymi
System dźwiękowy klasy premium
Pakiety parkingowe
AMG Line
Pakiet lustrzany
Pakiety antykradzieżowe
Przedni pakiet pamiątkowy
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267152
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.