“Mercedes-Benz eVito z 2023 roku z silnikiem elektrycznym. Wyposażony między innymi w kamerę cofania i systemy wspomagające. Samochód wymaga przeglądu dopiero we wrześniu przyszłego roku.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Mercedes Vito ma następujące specyfikacje:
2023
Rok modelowy
3 797 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Komentarz
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Świeci się kontrolka serwisowa. Klapka ładowania blokuje się po otwarciu
Technologia jest w pełni funkcjonalna.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Odpryski na przedniej szybie w polu widzenia. Kilka odprysków od kamieni, odpryski na drzwiach i zarysowania. Listwy boczne na tylnych błotnikach są luźne
Kilka odprysków kamieni i sporadyczne stukanie drzwiami jest normalne. Zdarzają się zarysowania na felgach.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Kilka śladów, zadrapań i plam w bagażniku. Wnętrze z kilkoma zadrapaniami, plamami i plamami
Otarcia i drobne zarysowania przy wejściu, a także sporadyczne rysy na kierownicy, panelu lub siedzeniach są normalne.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
7 mm
8 mm
7 mm
17" Obręcz z blachy stalowej
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
17" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Verkstadsinredning
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Autohamowanie
Kamera cofania
Bluetooth
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Zdalna blokada
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Wejście USB
AC
Udostępnij
7263454
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.