“This Mercedes EQA offers smooth electric operation, high comfort and modern technology without compromising on the driving experience. Richly equipped with GPS, reversing camera, keyless start system, assistance system and four-wheel drive, newly inspected until October 2027.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Mercedes EQA ma następujące specyfikacje:
2023
Rok modelowy
3 657 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Stopień
Komentarz
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Brak zabezpieczenia silnika
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Vibrerar vid inbromsning
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Kondensacja prawego reflektora
Technologia jest w pełni funkcjonalna.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Pęknięcie w osłonie chłodnicy. Uszkodzenie prawego przedniego błotnika, złe ustawienie prawego przedniego błotnika. Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych. Kilka odprysków kamieni, odprysków na drzwiach i zarysowań. Uszkodzenia i hałas podczas otwierania prawych przednich drzwi
Kilka odprysków kamieni i sporadyczne stukanie drzwiami jest normalne. Zdarzają się zarysowania na felgach.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Tapicerka z tyłu jest zabrudzona
Otarcia i drobne zarysowania przy wejściu, a także sporadyczne rysy na kierownicy, panelu lub siedzeniach są normalne.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi na krawędzi samochodu podparte
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
18" Aluminiowa obręcz
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
18" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Urban Progressive
Antypoślizgowy
Autohamowanie
Kamera cofania
Bluetooth
Lusterka elektryczne
Zdalna blokada
GPS
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Adaptacyjny tempomat
Aktywny asystent parkowania
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Automatyczne przytrzymanie
Czujniki martwego pola
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Wejście USB
Pakiet lustrzany
Pakiety parkingowe
Pakiet oświetlenia i ekranowania
Pakiet komfortowy
Urban Progressive
4WD
Udostępnij
7262272
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.