Mercedes E-Klass

E 43 AMG 4MATIC Sedan W213
2018/55 360 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
220 500 SEK
Wiodąca oferta w euro20 390 EUR
Z kredytem samochodowym od1 879 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym425 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

8 sty, 10:21

Najważniejsze informacje

The 2018 Mercedes-Benz E 43 AMG 4MATIC Sedan is a sporty and luxurious sedan with a powerful AMG engine and all-wheel drive that provides dynamic performance and safe driving all year round. Elegant interior with high finishes and modern features make every journey comfortable and exclusive. The combination of performance, comfort and style makes it an attractive choice for those who want both power and a premium feel in the same car.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Mercedes E-Klass ma następujące specyfikacje:

2018

Rok modelowy

5 536 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Zapalona jest kontrolka serwisowa

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Słabe dopasowanie linii. Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych, kilka odprysków kamieni, odpryski na drzwiach i zarysowania, zużyta przednia szyba

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Felgi na krawędzi samochodu podparte

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    8 mmCheckFilledIcon

    8 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon8 mm

    CheckFilledIcon8 mm

    19" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

  • Integracja ze smartfonem

  • Skórzana tapicerka deski rozdzielczej i krawędzi drzwi

  • Pakiet lustrzany

  • Pakiet ergonomiczny

  • Pakiety parkingowe

  • AMG Line

  • Wysokiej jakości oświetlenie panelu

  • Pakiet oświetlenia wewnętrznego

  • Pakiet do przechowywania

  • Integracja ze smartfonem

  • Android Auto

  • Apple CarPlay

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli4
  • Numer rejestracyjnyOWF628
  • Rok modelowy2018
  • Miesiąc produkcjiluty 2018
  • Odczyt licznika55 360 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWDD2130641A434214
  • Moc silnika (benzyna)401 KM (295 kW)
  • Maksymalna masa ładunku550 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)8,4 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)192 g/km

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt