“The 2018 Mercedes-Benz E 43 AMG 4MATIC Sedan is a sporty and luxurious sedan with a powerful AMG engine and all-wheel drive that provides dynamic performance and safe driving all year round. Elegant interior with high finishes and modern features make every journey comfortable and exclusive. The combination of performance, comfort and style makes it an attractive choice for those who want both power and a premium feel in the same car.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Mercedes E-Klass ma następujące specyfikacje:
2018
Rok modelowy
5 536 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zapalona jest kontrolka serwisowa
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Słabe dopasowanie linii. Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych, kilka odprysków kamieni, odpryski na drzwiach i zarysowania, zużyta przednia szyba
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi na krawędzi samochodu podparte
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
19" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Autohamowanie
Kamera cofania
Bluetooth
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
GPS
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Automatyczne przytrzymanie
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Integracja ze smartfonem
Funkcja start/stop
Wejście USB
Skórzana tapicerka deski rozdzielczej i krawędzi drzwi
Pakiet lustrzany
Pakiet ergonomiczny
Pakiety parkingowe
AMG Line
Wysokiej jakości oświetlenie panelu
Pakiet oświetlenia wewnętrznego
Pakiet do przechowywania
Integracja ze smartfonem
Android Auto
Apple CarPlay
4WD
Udostępnij
7266125
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.