Mercedes E-Klass

E 350 W212, Avantgarde
2009/193 080 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Cena startowa z VATem
65 000 SEK
Z kredytem samochodowym od554 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym130 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

19 jaan, 18:27

Najważniejsze informacje

Mercedes E-Klass sedan with strong gasolineengine at 292hk. Richly equipped with, among others, sunroof, GPS, rear camera and assist system. Newly inspected and does not need to be inspected until January next year.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Mercedes E-Klass ma następujące specyfikacje:

2009

Rok modelowy

19 308 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Õlileke

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Salongiventilaator, müra. Tagurdusandur on vajutatud, vasakul esitulel kondensaat. Paremal esitulel kondensaat

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Mitmed mõlgid, ukselöögid, kriimustused ja värvikahjustused

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Auto serval olevad veljed on toetatud

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    6 mmCheckFilledIcon

    3 mmErrorFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    ErrorFilledIcon3 mm

    18" Alumiiniumvelg

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Avantgarde

  • Elektriline istme mälufunktsioon sõitjaistmel

  • Katuse luuk

Fakty dotyczące samochodów

  • Eelmiste omanike arv10
  • RegistreerimisnumberFMA533
  • Mudeliaasta2009
  • Valmistamise kuuveebruar 2009
  • Mõõtja näitamine193 080 km

Dane techniczne

  • Šassii numberWDD2120571A003507
  • Mootori võimsus (bensiin)292 KM (215 kW)
  • Maksimaalne koormuse kaal545 kg
  • Kütusekulu segasõit (bensiin)8,8 l/100 km
  • CO2 heitkogused (bensiin)205 g/km

Obiekt

Svedala

Adres:

Svetsaregatan 2

23351 Svedala

BackToTopIcon
ContactIconKontakt