“Mercedes E-Klass sedan with strong gasolineengine at 292hk. Richly equipped with, among others, sunroof, GPS, rear camera and assist system. Newly inspected and does not need to be inspected until January next year.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Mercedes E-Klass ma następujące specyfikacje:
2009
Rok modelowy
19 308 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Õlileke
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Salongiventilaator, müra. Tagurdusandur on vajutatud, vasakul esitulel kondensaat. Paremal esitulel kondensaat
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Mitmed mõlgid, ukselöögid, kriimustused ja värvikahjustused
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Auto serval olevad veljed on toetatud
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
3 mm
6 mm
3 mm
18" Alumiiniumvelg
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Avantgarde
Libisemisvastane
Tahavaatekaamera
Libisemisvastane
Juhiabisüsteem
Bluetooth
CD stereo
Pimedate kohtade detektorid
Taga-elektriaknad
Esi-elektriaknad
Elektriliselt kokkuklapitavad tahavaatepeeglid
Elektrilised peeglid
Elektrijuhi iste
Mälufunktsiooniga juhiistme elektriline iste
Elektriline istme mälufunktsioon sõitjaistmel
Reisija elektriline iste
Kiirusepiirang
Hoiatus sõidurajalt kõrvalekaldumise eest
Kauglukk
GPS
Isofix tagumine
Kliimaseadmed
Tagumised parkimisandurid
Esimesed parkimisandurid
Raadio
Rooliseadmed/käepidemed
Vihmaandur
Istmete soojendus ees
Katuse luuk
Ksenoonvalgus
Udostępnij
7266333
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.